Escape Room Rzeszów

139.00
Kod produktu: PM0747
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabawa trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma niestety możliwości zabrania ze sobą obserwatorów odbywającej się gry. Na miejscu pojawiają się tylko osoby, które będą uczestniczyć w zabawie.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na możliwość realizacji atrakcji.
Obowiązujący strój:
Każdy może ubrać się dowolnie – wedle własnego gustu.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja przewidziana dla 2-5 osób. Podczas rezerwacji wybiera się konkretny scenariusz zabawy. Rezerwacja powinna być wykonana z 7 dniowym wyprzedzeniem.
Wymagania:
W trakcie rezerwacji należy podać ilość osób i wybrać scenariusz. Gra przeznaczona tylko dla osób trzeźwych. Nie będą do niej dopuszczane również osoby znajdujące się pod wpływem środków odurzających. Minimalny wiek: 9 lat, a do 12 roku życia można brać udział jedynie w obecności opiekuna.
Lokalizacja:
Plac Wolności 2
Ważność:
365 dni.

Dlaczego właśnie escape room? Rzeszów przygotował coś specjalnego!

Atrakcje związane z solidną porcją adrenaliny są ostatnio coraz bardziej popularne. Naszym zdaniem to zasługa monotonności, jaką codziennie serwuje codzienność. Chcąc Ci pomóc w tej nierównej walce z nudą, przygotowaliśmy coś ekstra. Dzisiaj skupimy się na pewnych pokojach, rzetelnie przetestują Twoją spostrzegawczość, pracę pod presją czasu i błyskotliwość. Gotowy na escape room? Rzeszów z pewnością Cię zaskoczy wyjątkowymi tematykami i zachwycającą aranżacją.

Pokoje zagadek oferują zabawę grupową, co oznacza, że ze w zmaganiach będą mogli Ci pomóc towarzysze. Nie oznacza to jednak, że będzie łatwo. To, co przygotowaliśmy, zmusza do prawdziwej burzy mózgów. Uciekający czas staje się kolejnym powodem, który wywołuje masę stresu. Wszystko to sprawia, że opuszczenie pokoju przed czasem, jest sporym wyzwaniem. Jesteś ciekawy, jak sobie poradzisz? Jest tylko jeden sposób, by się tego dowiedzieć!

Takie atrakcje rozpalają wyobraźnię, dlatego też są idealne dla miłośników książek, filmów czy gier komputerowych. Dzięki tym pokojom możesz poczuć się jak ulubiona postać fikcyjna, która potrafiła poradzić sobie z każdym zadaniem. Musisz jednak pamiętać, żeby zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi pokojami i wybrać ten najbardziej atrakcyjny. Każde pomieszczenie ma przypisaną inną charakteryzację i motyw przewodni, więc znajdziesz się w sytuacji, która najbardziej Cię ekscytuje.

Wymarzony prezent? Zdecydowanie escape room! Rzeszów potrafi zaskoczyć każdego!

Takie atrakcje świetnie sprawdzają się jako wyjątkowy prezent dla kogoś szczególnego. Stawiając na wizytę w naszym pokoju, decydujesz się na niezapomniane wrażenia i solidną porcję adrenaliny. To zdecydowanie lepszy wybór niż drobny upominek z galerii. Jego przewaga polega na tym, że zaskoczenie niespodzianką jest realne. W końcu kto spodziewa się vouchera na przygodę życia w niewielkiej kopercie?

Taka zabawa to miła odskocznia od kina, kręgli i wszystkiego, co robisz z paczką znajomych. Zaproszenie ich do pokoju pełnego łamigłówek i trudnych zagadek logicznych z pewnością zaowocuje świetną zabawą. Dlatego też wszystko jest w Twoich rękach. Możesz wszystkich pozytywnie zaskoczyć, musisz jedynie wykazać się kreatywnością. Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy masę pomysłów na udany wypad. Dzisiaj polecamy escape room. Rzeszów przygotował tematy, które mrożą krew w żyłach! Jesteś gotowy, by się z nimi zmierzyć?

Rezerwacja jest niezwykle prosta i intuicyjna. Zrobienie wszystkiego zajmie Ci najwyżej kilka minut. Kiedy już wybierzesz lokalizację i atrakcję, pozostanie jedynie wyznaczenie terminu. Zapłacisz wygodnie online, a już po kilku dniach odbierzesz swój voucher. Proste, prawda? Dołożyliśmy wszelkich starań, by nawigacja po naszej stronie była przyjemna i intuicyjna. Dzięki temu organizowanie wyjątkowych przygód jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. 

Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 24.11.2021, 09:39

Sprawiliśmy tę przygodę w escape room dla dzieci i bawiły się świetnie :)


 

Ładowanie danych ...