Escape Room Kraków

139.00
Kod produktu: PM0741
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabawa trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma niestety możliwości zabrania ze sobą obserwatorów odbywającej się gry. Na miejscu pojawiają się tylko osoby, które będą uczestniczyć w zabawie.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na możliwość realizacji atrakcji.
Obowiązujący strój:
Każdy może ubrać się dowolnie – wedle własnego gustu.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja przewidziana dla 2 osób. Podczas rezerwacji wybiera się konkretny scenariusz zabawy. Rezerwacja powinna być wykonana z 7 dniowym wyprzedzeniem.
Wymagania:
W trakcie rezerwacji należy podać ilość osób i wybrać scenariusz. Gra przeznaczona tylko dla osób trzeźwych. Nie będą do niej dopuszczane również osoby znajdujące się pod wpływem środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Skawińska 13
Ważność:
365 dni.
Escape room – Kraków wie, co to dobre pokoje zagadek!
 
Nie każda atrakcja musi być nudna, monotonna czy schematyczna. Czasami można przeżyć coś wyjątkowego i to w najmniej oczekiwanym momencie. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać czegoś, co zapewni ogrom emocji i adrenaliny, ale skoro już tutaj jesteś, to zakładamy, że doskonale wiesz, gdzie w Krakowie można przeżyć coś wystrzałowego. To, co przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem, jest po prostu fenomenalne. Już dziś będziesz mógł sprawdzić się w warunkach, które wymagają pełnego zaangażowania, błyskotliwości, pomysłowości i niebywałej kreatywności. Zainteresowany? Najwyższa pora, by zebrać ekipę i odwiedzić nasz escape room. Kraków może pochwalić się wyjątkowymi pokojami, które rozbudzają wyobraźnię i skłaniają do burzy mózgów. Takie coś z pewnością będzie fenomenalną odskocznią od codzienności. Gwarantujemy, że zarówno Ty, jak i Twoi przyjaciele, spędzicie w naszym pokoju fenomenalne chwile.
 
Co zrobić, by ta atrakcja była jak najbardziej udana? Wszystko jest w Twoich rękach, z naszą pomocą na pewno uda Ci się przygotować wyjątkową niespodziankę dla swoich znajomych. Jak to wygląda w praktyce i o czym należy pamiętać? Już tłumaczy! Przede wszystkim:
 
sprawdź wszystkie dostępne pokoje,
zapoznaj się z ich tematyką,
wybierz najciekawszy pomysł,
odbierz swój voucher,
umów się na konkretny termin,
zbierz swoich przyjaciół,
współpracujcie i bawcie się dobrze!
 
Proste, prawda? Wszystko załatwisz w kilka minut, nie wychodząc z domu. Wyjątkowa niespodzianka jest bliżej, niż myślisz. Nasz escape room z pewnością sprawdzi się jako odskocznia od codzienności. Będzie też fenomenalnym prezentem, którego z pewnością nikt się nie spodziewa.
 

Escape room – Kraków zaskakuje pomysłami na prezent

To niezwykle ważne, by prezenty były prawdziwymi niespodziankami. Nikogo już przecież nie zaskakuje byle jaki drobiazg z centrum handlowego. Sztuczna radość i udawana satysfakcja potrafią być naprawdę krępujące – dla każdej ze stron. Dlatego też warto się przed tym bronić. Jak? To proste, wystarczy postawić na prezent, którego nikt się nie spodziewa!
 
Wizyta w naszym pokoju zagadek z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. W końcu nikt się nie spodziewa tego, że w niewielkiej kopercie znajdzie voucher na przygodę swojego życia. Ty będziesz mógł być częścią tego wydarzenia lub biernym obserwatorem. Niezależnie od wyboru, gwarantujemy udaną zabawę.
 
Podoba Ci się taka alternatywa? Spotkanie ze znajomymi to już nie tylko kręgle czy kino. Teraz na topie są te wyjścia, które gwarantują masę niezapomnianych wrażeń. Właśnie to mamy Ci do zaoferowania, a na udanych niespodziankach znamy się jak nikt! Możesz nam wierzyć. Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...