Escape Room Gdańsk

139.00
Kod produktu: PM0738
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabawa trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma niestety możliwości zabrania ze sobą obserwatorów odbywającej się gry. Na miejscu pojawiają się tylko osoby, które będą uczestniczyć w zabawie.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na możliwość realizacji atrakcji.
Obowiązujący strój:
Każdy może ubrać się dowolnie – wedle własnego gustu.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja przewidziana dla 2-8 osób. Podczas rezerwacji wybiera się konkretny scenariusz zabawy. Rezerwacja powinna być wykonana z 7 dniowym wyprzedzeniem.
Wymagania:
W trakcie rezerwacji należy podać ilość osób i wybrać scenariusz. Gra przeznaczona tylko dla osób trzeźwych. Nie będą do niej dopuszczane również osoby znajdujące się pod wpływem środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Startowa 4 A, poziom -1
Ważność:
365 dni.
Sprawdź escape room! Gdańsk ma fenomenalne pokoje zagadek
 
Jeżeli szukasz niezapomnianych wrażeń i możliwości spędzenia wolnego czasu w zupełnie nowy sposób – zapnij pasy, mamy coś, co na pewno Ci się spodoba. Sprawdzimy, jak poradzisz sobie w sytuacji pełnej stresu, gdzie czas płynie nieubłaganie szybko, a zagadki stają się niebywale skomplikowane. Gotowy ruszyć trochę głową? Koniecznie sprawdź nasz escape room. Gdańsk ma wyjątkowo pomysłowe plany i scenariusza, a tutejsze pokoje zagadek są po prostu super. Zbierz ekipę i staw czoła nieszablonowym zagadkom, które skłonią cię do myślenia. To fenomenalna rozrywka, zwłaszcza jeżeli szukasz niecodziennych i pełnych adrenaliny wrażeń.
 
Jak skorzystać z tej atrakcji? To wyjątkowo proste, wystarczy Ci kilka minut, by wszystko załatwić. Pokażemy Ci, co i jak, oto nasz krótki poradnik:
 
1. Włącz komputer.
2. Usiądź wygodnie.
3. Złóż zamówienie.
6. Opłać zamówienie i odbierz voucher!
 
Sam widzisz, jakie to proste. Bez wychodzenia z domu czy pilnowania godzin otwarcia. Kupujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz, a voucher masz po kilku dniach w domu. Doskonale wiemy, że lubisz wygodę, dlatego wszystkie czynności zakupowe są banalnie proste. Prawdziwe wyzwanie zacznie się, dopiero kiedy zjawisz się już w naszym pokoju zagadek. Tam już nie ma taryfy ulgowej!
 

Co na prezent? Zdecydowanie escape room! Gdańsk wie, co dobre

Taka zabawa najlepiej smakuje, kiedy towarzyszą Ci przyjaciele i bliscy. Jesteśmy zdania, że taką frajdą należy się dzielić, więc wychodzimy z inicjatywą, by z wizyty w naszych zagadkowych pokojach, stworzyć wyjątkowy prezent. Sam pomyśl, ogromny zastrzyk adrenaliny, nieszablonowa rozrywka i fenomenalne wspomnienia na długie lata. To dużo więcej niż byle jaki upominek z centrum handlowego.
 
Problem z niespodziankami jest taki, że one już nie zaskakują. Jest tak, ponieważ mało kto przykłada się do zadbania o wyjątkowy prezent. Zdecydowana większość lubi iść na łatwiznę i na ostatnią chwilę odwiedza pobliską galerię. To zdecydowanie zbyt mało, by przełamać monotonię. W taki sposób niszczy się to, co od zawsze było przyjemnym elementem każdej imprezy czy spotkania. W końcu dochodzi do momentu, w którym upominki stają się koniecznością, a zachwyt i radość zawsze są udawane. Nie sądzisz, że pora z tym skończyć? Chętnie Ci w tym pomożemy – chociażby polecając escape room! Gdańsk stanął na wysokości zadania, możesz nam wierzyć.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...