Escape Room Białystok

139.00
Kod produktu: PM0735
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Zabawa trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma niestety możliwości zabrania ze sobą obserwatorów odbywającej się gry. Na miejscu pojawiają się tylko osoby, które będą uczestniczyć w zabawie.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na możliwość realizacji atrakcji.
Obowiązujący strój:
Każdy może ubrać się dowolnie – wedle własnego gustu.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja przewidziana dla 2-3 osób. Podczas rezerwacji wybiera się konkretny scenariusz zabawy. Rezerwacja powinna być wykonana z 7 dniowym wyprzedzeniem.
Wymagania:
W trakcie rezerwacji należy podać ilość osób i wybrać scenariusz. Gra przeznaczona tylko dla osób trzeźwych. Nie będą do niej dopuszczane również osoby znajdujące się pod wpływem środków odurzających.
Lokalizacja:
ul. Mickiewicza 92
Ważność:
365 dni.

Jedyny taki escape room – Białystok wie, co to dobra charakteryzacja

Wspólne wyjście do kina, na kręgle czy bilard, już nie sprawia takiej samej radości? W końcu wszystko może stać się monotonne i zawsze należy próbować czegoś nowego. Dlatego też przygotowaliśmy coś specjalnego i całkowicie odmiennego od rozrywek, które znasz. Gotowy na przygodę? W takim razie zbierz swoją ekipę i odwieź nasz pokój zagadek.

Dlaczego właśnie escape room? Białystok jest znany ze swoich nietuzinkowych i pomysłowych pokojów, a to oczywiście przekłada się na doskonałą zabawę. Doskonałą, bo stres i adrenalina zawsze idą w parze ze śmiechem i radością. To w końcu zabawa grupowa – w zmaganiach będą pomagać Ci Twoi przyjaciele. Nie obejdzie się jednak bez burzy mózgów. Nasze łamigłówki są skomplikowane, a czas zawsze płynie niebezpiecznie szybko. Chcesz pokonać nasz pokój? W takim razie musisz się odpowiednio przygotować!

Pierwszą i najistotniejszą kwestią jest wybór pokoju. Zanim zarezerwujesz jeden z nich, warto zapoznać się z tematyką każdego roomu. Dzięki temu będziesz mógł trafić w gust swój i swoich przyjaciół, a zabawa będzie jeszcze bardziej udana. Ze swojej strony możemy dodać, że każdy scenariusz jest doskonale przygotowany – zarówno pod względem wizualnym, jak i logicznym. Oznacza to, że każdy motyw jest starannie przemyślany, a co za tym idzie skomplikowany. Oprawa graficzna natomiast potrafi rozbudzić wyobraźnię każdego. To właśnie dzięki niej będziesz mógł zapomnieć o świecie i skupić się tylko i wyłącznie na wyzwaniach, które stoją przed Tobą!

Co na prezent? Polecamy escape room! Białystok potrafi zachwycić pomysłowością!

Dla kogo jest taka atrakcja? Świetnie odnajdują się tutaj miłośnicy filmów, gier komputerowych i książek. W końcu to miejsce pozwala stawić czoła trudnościom, z którymi musiał się zmierzyć Twój ulubiony bohater fikcyjny. Z tego powodu naszymi gośćmi najczęściej są osoby młode. Dla ekip to idealna odskocznia od codziennych rozrywek. Wielu otwarcie przyznaje, że pierwsza wizyta w naszym pokoju była przygodą życia. Dlatego też chcemy Ci zasugerować świetny pomysł – podaruj komuś tę przygodę w prezencie!

Sam pomyśl, jak udanym prezentem będzie escape room. Białystok może się pochwalić fenomenalnymi pokojami, które będą o wiele lepszą niespodzianką niż drobiazg z centrum handlowego. W ten sposób nie tylko wykażesz się kreatywnością, ale dasz też jasny sygnał, że stworzenie wyjątkowej niespodzianki było dla Ciebie bardzo ważne.

Wbrew pozorom prawdziwy prezent marzeń jest na wyciągnięcie ręki i wystarczy jedyne poświęcić kilka minut, by dopełnić wszelkich formalności. Po zapoznaniu się z całą ofertą wystarczy już tylko wybrać dogodny termin. Zapłacisz wygodnie online, a swój voucher odbierzesz już po kilku dniach od kuriera. Sam widzisz. Nie musisz wychodzić z domu, by zdobyć coś wyjątkowego – przynajmniej jeśli wiesz na kogo postawić. Jeśli chodzi o prezenty i niespodzianki, to jesteśmy prawdziwymi specjalistami. Przygoda życia w rodzinnym Białymstoku? Dlaczego nie!

Voucher można wykorzystać również w innych lokalizacjach atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 29.06.2020, 18:07

Polecamy! Nam naprawdę się podobało :)


 

Ładowanie danych ...