Ekskluzywna karafka do whisky

219.00
Kod produktu: KAR003
Przód
10

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Ekskluzywna karafka do whisky może zostać wręczona każdemu wielbicielowi tego trunku. Ta zastawa do domu i biura to doskonały prezent VIP na rocznicę lub wesele, lub też ekskluzywny prezent biznesowy. Karafka jest wyposażona w wieczko szlifowane aż do wąskiej szyjki. Dzięki temu możliwe jest ostrożne i oszczędne napełniane naczyń alkoholem, wlewając najlepiej nie więcej niż sto ml whisky jednorazowo.

Styl picia tego mocnego napoju wywodzi się ze Szkocji. Chociaż Irlandczycy konkurują ze Szkotami o prawo do miana wynalazców whisky, to właśnie Szkoci produkują najlepsze odmiany tego alkoholu. Jeśli jesteś miłośnikiem tego znanego na całym świecie napoju, to specjalne naczynie do jego degustacji jest praktycznie obowiązkowe. Wykonana jest z odpornego na uszkodzenia i zarysowania szkła. Dzięki temu ma estetyczny wygląd. Cała zawartość w postaci whisky jest widoczna przez przezroczyste ściany naczynia. Bardzo ważnym aspektem szkła jest to, że nie reaguje aktywnie z napojami alkoholowymi. Oznacza to, że alkohol może być przechowywany w pojemniku przez długi czas.

Ekskluzywna karafka do whisky – zalety

Ekskluzywna karafka do whisky może ozdobić domowy lub biurowy barek. Jej ważną zaletą jest piękny, mocny, estetyczny, wdzięczny design. Karafka może być ozdobą każdego świątecznego stołu. Taka butelka ma długą żywotność. Można ją przechowywać w minibarze, na stole, w szafie. Została też zaprojektowana w bardzo wygodnej pojemności. 0,7 litra - to standardowa pojemność większości butelek alkoholu tego typu, oznacza to, że możemy w naczyniu wygodnie zmieścić całą pojemność butelki alkoholu.

Sam płyn ze względu charakterystyczny złocistobrązowy odcień, doskonale prezentuje się w naczyniu. Ma też wyrafinowany i przyjemny smak. Alkohol podaje się w małych porcjach, do trunku dodaje się kilka kostek lodu. Pojemnik nadaję się na prezent dla bliskiej osoby, ale też jako podarunek biznesowy. W świecie biznesu zwyczajowo daje się prezenty na znak szacunku, wdzięczności, chęci nawiązania lub kontynuowania współpracy. Przestrzegając etykiety i dyplomacji, możemy podarować naszemu partnerowi, drogie zestawy alkoholu wraz z tym właśnie specjalnym naczyniem, które dodatkowo możemy spersonalizować.

Informacje:

  • pojemność: 750 ml
  • wysokość: 21,8 cm
  • średnica: 9,7 cm
  • metoda wykonania graweru: laser
  • sprzedawana jest ze szklaną zatyczką
  • wykonana ręcznie w Polsce (w 100%)
  • najlepiej myć w rękach

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 26.11.2020, 18:05

Bardzo ładna i szybko doszła.


 

Ładowanie danych ...