Drewniane kolczyki

Cechy prezentu

Ręcznie wykonane drewniane kolczyki

Drewniane kolczyki Bewood to wyjątkowy dodatek do kobiecej garderoby, łączący w sobie intrygujący design oraz ponadczasowe piękno drewna. Każdy nasz drewniany kolczyk to efekt precyzji i ręcznego wykończenia. Kolczyki z drewna to idealny prezent dla wszystkich eleganckich, pewnych siebie kobiet.

Oczywiście drewniane kolczyki to coś więcej niż wyjątkowy design czy niestandardowe wzornictwo. Przede wszystkim to ponadczasowe dodatki z długą i bogatą tradycją. Mimo że moda nieustannie się zmienia, a same trendy są raczej niestabilne, to pewne kanony piękna towarzyszą nam praktycznie od zawsze. Idealnym przykładem są właśnie kolczyki drewniane, które do dziś są wyznacznikiem elegancji, gracji i prawdziwego szyku. Biżuteria już zawsze pozostanie ważna - zwłaszcza dla kobiet. Dlatego też warto eksperymentować, próbować czegoś nowego i nie ograniczać się tylko i wyłącznie do stali szlachetnej.

Kolczyki z drewna i ich niezwykła historia

Udokumentowana historia kolczyka sięga IV tysiąclecia p.n.e. Już na babilońskich reliefach uwieczniona została groźna armia brodatych wojowników z ozdobami w uszach. Następnie różnego rodzaju uszne ozdoby można było odnaleźć w znaleziskach i dziełach upamiętniających cywilizacje Persów, Kreteńczyków, Egipcjan, Etrusków czy Celtów. Nawet w Biblii znalazły się wzmianki mówiące o biżuterii w uszach, także tych męskich. Jednak moda na kolczyki na dobre wróciła dopiero w dojrzałym renesansie. Najsilniejszy status kolczyki osiągnęły na początku XX wieku. Europę urzekł orientalny przepych płynący prosto z Indii. Projektanci mody oraz biżuterii, porywali serca kobiet długimi i bogatymi kolczykami. Następnie, na scenę wkroczyły projekty inspirowane starożytnością, jednak zmodernizowane. Krzykiem mody stało się połączenie niskiej wartości kruszców, z bardzo wartościowymi kamieniami. Dziś kolczyki mają głównie walory estetyczne - zakładamy je dla podkreślenia charakteru kreacji czy wyrażenia naszych emocji. Z przyjemnością przedstawiamy Wam linię drewnianych kolczyków Bewood.

Wybieraj najlepsze na rynku drewniane kolczyki

Przełamujemy schematy i zaskakujemy na każdym kroku. Właśnie dlatego kolczyki wiszące i masa innych produktów z drewna, cieszą się u nas ogromnym powodzeniem. Ten trend nieustannie rośnie, a to oznacza tylko jedno - ludzie na nowo zakochują się w drewnianych ozdobach i biżuterii z drewna. To oczywiście cieszy, ale umówmy się, przecież te kolczyki wyglądają po prostu obłędnie! Orzech amerykański wygląda dostojnie i elegancko, a egzotyczne drzewo Zebrano wprowadza nieco lekkości i koloru do każdej stylizacji.

Dlatego też uważamy, że taka biżuteria jest idealnym kandydatem na prezent dla bliskiej Ci osoby. Zakupy w galerii lub pobliskim centrum handlowym możesz odhaczyć ze swojej listy, bo zamówienia na naszej stronie są realizowane natychmiast. Same zakupy są intuicyjne i naprawdę szybkie, więc swoją drewnianą biżuterię kupisz w dwie minuty, ograniczając się do kilku kliknięć. Proste, prawda?

, 28.09.2020, 12:34

Przepiękne drewniane kolczyki! Po prostu zakochałam się, jak tylko je zobaczyłam :) Kupiłam dla siebie i dla przyjaciółki :)


, 01.10.2020, 08:01

Lubię naturalne dodatki i marzyły mi się kolczyki z drewna i w końcu znalazłam coś idealnego.


, 09.10.2020, 08:55

Tutaj kupiłam swoje nowe ulubione kolczyki. Drewno w takim wydaniu podoba mi się jeszcze bardziej!


, 18.01.2021, 11:34

Drewniane kolczyki Bewood to obecnie moje ulubione kolczyki. Wszystkie koleżanki z pracy mi zazdroszczą!Ładowanie danych ...