Drewniane etui Xperia XZ2

Cechy prezentu

Drewniane etui na Xperia XZ2 możemy użyć tam, gdzie jest potrzebna skuteczna ochrona telefonu. Drewno jest materiałem odpornym na większość uszkodzeń mechanicznych. Twarda powłoka drewna jest też skutecznym zabezpieczeniem telefonu przed zarysowaniem i pęknięciami, które mogą być wynikiem codziennego użytkowania urządzenia. Jednocześnie w odróżnieniu od plastikowych czy silikonowych okładek – drewniana po upływie czasu wygląda bardziej elegancko i stylowo.

Drewniane etui Xperia XZ2 – ekologia i trwałość

Drewnianym etui na Xperia XZ2 możemy w prosty sposób podkreślić nasz styl. Drewno jest powszechnie uznawane za materiał elegancki i wykorzystywane do tworzenia wyjątkowych ozdób. Sama okładka została tak zaprojektowana, aby telefon nie tracił nic na swojej funkcjonalności. „Opakowane” urządzenie pozwala na maksymalne wykorzystanie wszystkich funkcji urządzenia. Drewno ostatecznie jest materiałem ekologicznym, co wpisuje się w modny trend odrzucenia plastiku, który jest szkodliwy dla środowiska naturalnego.

, 21.10.2020, 14:40

Jeśli chodzi o drewniane etui Xperia XZ2, to całkowicie wygrywacie! Etui wygląda naprawdę kozacko. Na żywo o wiele lepiej, niż na zdjęciu, więc warto zamówić.


, 23.03.2021, 07:35

Xperia XZ2 i drewniane etui to idealne połączenie! Cała obudowa jest kompatybilna ze szkłem ochronnym telefonu, to bardzo wysublimowane etui, które kapitalnie podkreśli charakter właściciela.Ładowanie danych ...