Drewniane etui Xperia XZ

Cechy prezentu

Drewniane etui Xperia XZ podkreśli styl, jakość urządzenia i nadamy mu niepowtarzalnego charakteru. Takie pokrowce ochronne dostępne w naszym sklepie internetowym wykonane są z naturalnych materiałów. Szeroka gama pokrowców na telefony Xperia XZ, łatwo dopasowujących się do każdego smartfona, nadaje mu niepowtarzalny wygląd i chroni przed wstrząsami mechanicznymi. Dzięki wytrzymałym materiałom, z których wykonane są te pokrowce oraz odporności na zarysowania i otarcia, twój telefon jest trwale chroniony przed ewentualnymi niedogodnościami. 

Drewniane etui Xperia XZ – niepowtarzalny styl

Drewnianym etui na Xperia XZ podkreślimy elegancje telefonu i zapewnimy mu odpowiednią ochronę. Specjalna konstrukcja pokrowców ochronnych sprawia, że stają się eleganckim i niezbędnym dodatkiem dla bezpieczeństwa twojego telefonu. Dzięki takiej obudowie nie musisz się już martwić, że twój telefon może być porysowany, pęknięty czy zabrudzony. Są idealne do spersonalizowania telefonu i nadania mu niepowtarzalnego wyglądu. 

, 16.03.2021, 10:46

Niełatwo jest znaleźć modną i oryginalną obudowę na telefon. Drewniane etui Xperia XZ to kwintesencja elegancji i wysublimowany design. Bardzo się cieszę, że znalazłam je na mój model.Ładowanie danych ...