Drewniane etui Xiaomi Redmi Note 8 PRO

Cechy prezentu

Dlaczego właśnie drewniane etui? Xiaomi Redmi Note 8 Pro wygląda w nim fenomenalnie!

Chińskie smartfony podbijają rynek i to nie jest żadna opinia – to fakt, który należy zaakceptować. Xiaomi w ciągu ostatnich lat zyskało naprawdę dużo. Od przeciętnego średniaka po markę, która jest jedną z najpopularniejszych w Polsce i to w ciągu kilku lat. Powiedzieć, że to spore osiągnięcie, to jak nie powiedzieć nic i oczywiście – Xiaomi zyskało swoją popularność właśnie dzięki cenie, ale trzeba tutaj zaznaczyć, że niskiej cenie towarzyszą komponenty, które gwarantują świetne osiągi – godne flagowców topowych marek. Właśnie dlatego Xiaomi Redmi Note 8 Pro to smartfon, który zasługuje na topową ochronę.

Problem w tym, że standardowy case nie jest w żaden sposób kompletny. Takie akcesoria nieustannie zmuszają do wybierania pomiędzy skuteczną ochroną urządzenia, a zachowaniem eleganckiego i smukłego wglądu. Dla posiadacza pięknego, ale też stosunkowo drogiego smartfona, taki wybór jest istną udręką. My się temu nie dziwimy – w końcu z jednej strony stoi perspektywa pobitego smartfona, a z drugiej korzystanie z czegoś na wzór niewielkiej cegiełki. I tak źle, i tak niedobrze. Czy znajdzie się jakiś kompromis? Pewnie, że tak! Wystarczy Ci drewniane etui!

Wybierz swoje etui drewniane – Xiaomi Redmi Note 8 Pro w nowej odsłonie

Te jest po prostu świetne. Z jednej strony zapewnia doskonałą ochronę, a z drugiej wygląda po prostu świetnie. Bazą dla drewna jest tutaj poliwęglan, który zapewnia doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Silikon TPU gwarantuje natomiast pewny chwyt. Do tego dochodzi cała masa niuansów, takich jak perfekcyjne tłoczenia na przyciski, dostęp do wszystkich portów czy odpowiednio wysokie krawędzie. Wszystko to sprawia, że z telefonu korzysta się przyjemnie i bezproblemowo. Drewniane etui Xiaomi Redmi Note 8 Pro jest oczywiście kompatybilne ze szkłem ochronnym, dzięki czemu ochrona urządzenia stoi na jeszcze wyższym poziomie. Całość jest przemyślana i precyzyjnie wykonana. Odpowiednie materiały i staranne wykończenie za każdym razem będzie solidnym argumentem.

Nie można jednak zapominać o elegancji – etui drewniane Xiaomi Redmi Note 8 Pro jest przecież wyznacznikiem pod tym względem. Plecki Twojego smartfona będą piękniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Motywy naszych drewnianych case'ów są złożone, rozbudowane i niezwykle angażujące. Możesz być pewien, że smartfon nigdy nie wtopi się w tłum. Nigdy też się nie znudzi. To zaleta, która jest niezwykle istotna, a o której się często zapomina. W końcu sztampowe i oklepane motywy mają się nijak do naszych drewnianych edycji limitowanych. Warto mieć to z tyłu głowy! Wygląd smartfona nie znudzi Ci się, bez względu na to, jak długo przyjdzie Ci korzystać z naszego niezawodnego case'a – masz to jak w banku!

, 16.03.2021, 10:45

Drewniane etui xiaomi redmi note 8 pro to zdecydowanie najlepsza obudowa, jaką kiedykolwiek miałem! To kwintesencja eleganckiego stylu połączona z niezwykłą trwałością. Jestem bardzo zadowolony.


, 29.11.2021, 09:35

Nienawidzę gumowych obudów na telefon, są nietrwałe i odstają od telefonu. Z odsieczą przyszło mi etui drewniane Xiaomi Redmi Note 8 Pro! Dzięki niemu mam gwarancję jakości i trwałości :)Ładowanie danych ...