Drewniane etui Xiaomi Redmi Note 7

Cechy prezentu

Widziałeś już nowe drewniane etui? Xiaomi Redmi Note 7 wygląda fenomenalnie!

Xiaomi jest fenomenalne – to nie opinia. To fakt, którego nie da się podważyć, bo jak inaczej określić markę, która w kilka lat tak bardzo się zmieniła? Jeszcze 5 lat temu telefony chińskiego producenta nie odznaczały się niczym szczególnym. Dzisiaj to jeden z najpopularniejszych wyborów w Polsce. Przemawia za tym nie tylko bardzo dobra cena, ale też komponenty, których nie powstydziłby się nawet najmocniejszy flagowiec. Warto o tym pamiętać. Xiaomi Redmi Note 7 to naprawdę mocny sprzęt. Mocny i wartościowy. Zasługuje więc na solidną ochronę.

Tutaj zaczynają się schody. Dlaczego? Powód jest naprawdę prosty – etui jest zazwyczaj albo eleganckie, albo skuteczne. Problem w tym, że eleganckie etui nie ochroni smartfona. Skuteczne etui będzie natomiast chroniło telefon, upodabniając go do niewielkiej, ale nieporęcznej cegiełki. Czy jest szansa na jakiś kompromis? Oczywiście, że tak. Drewniane etui Xiaomi Redmi Note 7 będzie rozwiązaniem, którego potrzebujesz. Zainteresowany?

Gotowy na etui drewniane? Xiaomi Redmi Note 7 z właściwą ochroną

Bazą dla drewnianego etui jest poliwęglan, czyli materiał niezwykle twardy i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu Twoje urządzenie jest należycie chronione. Silikon TPU, który okala smartfona z każdej strony, zapewnia pewny chwyt i jest antypoślizgowy. Na uwagę zasługują także tłoczenia na przyciski, które nie stwarzają żadnego problemu przy korzystaniu z urządzenia. Na pewno spodoba Ci się także dostęp do wszystkich gniazd i portów. Na wyróżnienie zasługują także niuanse – wyższe krawędzie, które zabezpieczają ekran to podstawa, ale sam fakt, że etui jest kompatybilne ze szkłami ochronnymi, to już nie lada wyczyn. Nasze etui jest doskonale dopasowane do kształtu Twojego telefonu i w żaden sposób tego telefonu nie pogrubia.

Jak wyglądają kwestie designu? Cóż, wystarczy wspomnieć, że obróbka i wykończenie drewna, są wykonane ręcznie. Efekty powalają i to po prostu widać. Smartfon z takim etui zawsze wyróżnia się na tle konkurencji, bez względu na to, jak długo go używasz. Wzory, które znajdziesz w naszej ofercie, są po niezwykle szczegółowe, skomplikowane i niejednoznaczne. Dzięki czemu sam smartfon przestaje być klasyczną i nudną bryłą, a zaczyna wyglądać jak coś zupełnie nowego. Jesteś gotowy na taką zmianę? Gwarantujemy, że Twój Xiaomi Redmi Note 7 na pewno zyska na takiej decyzji. Nasze etui wzbogaca urządzenie i dodaje mu gracji, niczego przy tym nie ujmując. Wybór doskonały – po prostu!

, 16.03.2021, 10:45

Moja żona jest zachwycona! Kupiłem jej na urodziny drewniane etui xiaomi redmi note 7, które prezentuje się kapitalnie. Żona jest zadowolona, a ja mam prezent z głowy. Świetna robota Bewood!


, 29.11.2021, 09:34

Jestem zaskoczony tym, jak szybko dotarła do mnie paczka od Was. Etui drewniane Xiaomi Redmi Note 7 ma wysublimowany design i całość tworzy niezwykle trwałą konstrukcję. Jestem bardzo zadowolony z tego, że właśnie u Was dokonałem zakup. Polecam.Ładowanie danych ...