Drewniane etui Xiaomi Redmi 8

Cechy prezentu

Drewniane etui na Xiaomi Redmi 8 możemy użyć jako prosty sposób na podkreślenie stylu i oryginalności urządzenia. Ponieważ każdy pokrowiec wykonany z drewna wygląda nieco inaczej, to taka okładka jest doskonałym sposobem na wyróżnienie telefonu spośród innych. Drewno jest od zawsze uznawane za elegancki materiał, który używany był do produkcji wyjątkowych mebli czy ozdób. Jest jednocześnie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy odkształcenia wynikające z codziennego użytkowania.

Drewniane etui Xiaomi Redmi 8 – ekologia i ochrona

Drewnianym etui na Xiaomi Redmi 8 możemy nie tylko podkreślić styl naszego telefonu, ale też skutecznie ochronić go przed zarysowaniami i zniszczeniem, na przykład wskutek jego upadku z wysokości. Drewno skutecznie zabezpiecza nasz telefon, a jednocześnie nie ogranicza w żaden sposób jego funkcjonalności. Pokrowiec został bowiem zaprojektowany w taki sposób, aby wszystkie funkcje telefonu były dostępne. Ostatecznie to materiał ekologiczny, co wpisuje się w modny trend, wybierania urządzeń – niezanieczyszczających środowiska.

, 21.10.2020, 14:41

Obejrzałam Waszą ofertę i znalazłam coś dla siebie. Obejrzałam wszystkie i wybrałam dla siebie drewniane etui Xiaomi Redmi 8. Pasuje do mojego telefonu i świetnie trzyma się w ręce.


, 29.11.2021, 09:34

Pięknie wygląda ten grawer na tule obudowy, a etui drewniane Xiaomi Redmi 8 to dla mnie strzał w 10! Podkreśla mój charakter, jest estetyczne i gustowne. Dzięki Bewood!Ładowanie danych ...