Cechy prezentu

Nieszablonowe i unikalne – to właśnie drewniane etui Xiaomi

Jesteś miłośnikiem swoistych dekoracji i przedmiotów sui generis? Szukasz czegoś równie osobliwego i jednocześnie eleganckiego na swój telefon? To trafiłeś idealnie klikając w nasze drewniane etui Xiaomi! Obudowa od Bewood jest idealnym uosobieniem swoistości i szykowności. Najtwardsze i najoryginalniejsze drewno świata daje o tym szczególnie znać! Cechuje je zupełnie odmienny układ słoi na każdym klocku z osobna, to zupełnie inna kompozycja niż ta obecna w klasycznych surowcach drewnianych.

Piękne barwy, które z biegiem czasu potrafią zmienić swój odcień, szczególnie dodają uroku i sprawiają, że Twoje etui jest niepowtarzalne. Drewno, z jakiego każda nasza obudowa została wykonana jest najtwardszym drewnianym materiałem używanym do produkcji elitarnych przedmiotów. Dzięki niesamowicie dużej gęstości tego materiału masz pewność, ze case którego właśnie od nas kupisz jest zadziwiająco trwały i wytrzymały. Pomimo swojej solidności nasze drewno jest niesamowicie łatwe w rzeźbieniu – stąd te rozmaite grawery na tyłach etui od Bewood! Nie zwlekaj więc i wybierz drewnianą obudowę specjalnie dla siebie!

Permanencja i szlachetność właśnie cechuje nasze drewniane etui Xiaomi

Obawiasz się, że oryginalny i gustowny wyraz naszego etui nie łączy się z trwałością, a cała konstrukcja się zaraz rozpadnie? Nic bardziej mylnego! Wszystkie elementy w naszej drewnianej obudowie zostały idealnie połączone, zapewniając Twojemu casowi stuprocentową wytrzymałość. Silikon TPU, który obejmuje cztery boki Twojego urządzenia, nie dość, że idealnie tłumi każde nawet najmniejsze uderzenie, to dodatkowo posiada perfekcyjnie wytłoczone otwory na wejścia do ładowarki, słuchawek i na każdy przycisk danego modelu telefonu.

Tutaj niepowtarzalność pleców telefonu jest połączona z poliwęglanem, który dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo oraz trwałość. Każdy model z osobna jest wykańczany ręcznie oraz lakierowany. Nie znajdziesz w nim mankamentów, czy niedopracowań z naszej strony. Dodatkowo cała forma jest kompatybilna ze szkłem ochronnym. Zdecyduj jaki wzór i model chciałbyś założyć na swój smartfon. Postaw na drewniane etui do Twojego Xiaomi już dziś!

, 25.09.2020, 10:50

Jeśli chodzi o etui, to macie chyba najlepsze drewniane etui Xiaomi! Nie mogłam się zdecydować, bo macie aż tyle świetnych wzorów.


, 25.11.2020, 15:20

Dzięki za szybką wysyłkę! Etui drewniane Xiaomi wygląda lepiej, niż się spodziewałam. Dla mnie bomba! Kupię też dla mojego męża.Ładowanie danych ...