Drewniane etui Samsung S9 Plus

Cechy prezentu

Drewniane etui na Samsung S9 Plus możesz użyć do ochrony telefonu i podkreślenia jego wyglądu. Pokrowiec jest dostępny w różnych gatunkach drewna, jest zatem odpowiedni dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowo stabilnego i wysokiej jakości pokrowca. Przede wszystkim bezkonkurencyjną zaletą tego etui jest waga. Przy praktycznie niezauważalnie zwiększonej wadze, chroni skuteczniej twój telefon.

Drewniane etui Samsung S9 Plus – ekologia i styl

Drewnianym etui na Samsung S9 Plus powinni się zainteresować wszyscy ci, którzy szukają oryginalnego pokrowca na telefon. Etui jest wykonane z drewna, które jest pozyskiwane bezpośrednio z natury, a zatem jest ekologiczne i trwałe. Zapewnia optymalną ochronę Samsunga S9 Plus przed upadkami i niepotrzebnymi zarysowaniami. Jedną z największych zalet obudów drewnianych jest to, że drewno jest niezwykle różnorodnym materiałem. Dlatego idealnie nadaje się do szczególnie złożonych i indywidualnych pokrowców na telefony komórkowe, ponieważ prawie każde etui drewniane wygląda inaczej.

, 21.10.2020, 14:43

Znalazłam u Was naprawdę świetne drewniane etui samsung S9 Plus. Idealnie pasuje do mojego telefonu, dobrze leży w ręce i ma mega design!


, 25.11.2020, 15:22

Etui drewniane Samsung S9 Plus jest fenomenalne! Ma najbardziej oryginalny design, jaki kiedykolwiek widziałem, poza tym widać tą precyzję wykonania i dopracowanie w każdym aspekcie :)Ładowanie danych ...