Drewniane etui Samsung S9 Plus

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!

Drewniane etui na Samsung S9 Plus możesz użyć do ochrony telefonu i podkreślenia jego wyglądu. Pokrowiec jest dostępny w różnych gatunkach drewna, jest zatem odpowiedni dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowo stabilnego i wysokiej jakości pokrowca. Przede wszystkim bezkonkurencyjną zaletą tego etui jest waga. Przy praktycznie niezauważalnie zwiększonej wadze, chroni skuteczniej twój telefon.

Drewniane etui Samsung S9 Plus – ekologia i styl

Drewnianym etui na Samsung S9 Plus powinni się zainteresować wszyscy ci, którzy szukają oryginalnego pokrowca na telefon. Etui jest wykonane z drewna, które jest pozyskiwane bezpośrednio z natury, a zatem jest ekologiczne i trwałe. Zapewnia optymalną ochronę Samsunga S9 Plus przed upadkami i niepotrzebnymi zarysowaniami. Jedną z największych zalet obudów drewnianych jest to, że drewno jest niezwykle różnorodnym materiałem. Dlatego idealnie nadaje się do szczególnie złożonych i indywidualnych pokrowców na telefony komórkowe, ponieważ prawie każde etui drewniane wygląda inaczej.

, 21.10.2020, 14:43

Znalazłam u Was naprawdę świetne drewniane etui samsung S9 Plus. Idealnie pasuje do mojego telefonu, dobrze leży w ręce i ma mega design!


, 25.11.2020, 15:22

Etui drewniane Samsung S9 Plus jest fenomenalne! Ma najbardziej oryginalny design, jaki kiedykolwiek widziałem, poza tym widać tą precyzję wykonania i dopracowanie w każdym aspekcie :)


, 29.11.2021, 08:55

Szukałam czegoś na swój telefon Galaxy S9 Plus, etui drewniane znalazłam na bewood, tak bardzo mi się spodobało, że aż kupiłam sobie dwa wzory! Naprawdę potraficie zachwycić niebanalnym projektem!Ładowanie danych ...