Drewniane etui Samsung S9

Cechy prezentu

Masz dosyć inercji w designie - wybierz drewniane etui Samsung S9

Czy może być coś gorszego od powtarzalności w prawie każdych obudowach na Twój telefon? Dla osób ceniących w sobie głównie design i sam wygląd telefonu, mamy idealne rozwiązanie! Drewniane etui Samsung S9 zapewni Ci subtelny, lecz osobliwy tenor Twojego smartfonu, sprawi to, że jego szata zewnętrzna będzie szokować i zachwycać Twoich znajomych, rodzinę, a przede wszystkim Ciebie. Etui wykonane jest w głównej mierze z drewna bocote, którego tekstura prezentuje się naprawdę szałowo.

Dlaczego? To najdroższe i najbardziej ekskluzywne drewno produkcyjne, charakterystyczną jego cecha jest niestandardowe ułożenie słoi, co sprawia, że każda obudowa nie ma duplikatów. Etui od Bewood w głównej mierze wykonywane są ręcznie. Każdy najmniejszy szczegół został dopracowany z dokładnością co do 0,01 mm, to ekskluzywny surowiec, często wykorzystywany do mebli jako fornir, do instalacji, czy do produkcji brzytew. Bocote przeważnie ma barwę złoto – brązową co nadaje szykowności całemu projektowi. Obróbka jego jest dosyć łatwa, drewno bardzo dobrze da się wypolerować – to stąd te wszystkie rozmaite wzory i grawery oraz przyjemna w dotyku tekstura. Nie zwlekaj i wybierz swoje drewniane etui!

Ekstremalna gęstość i trwałość połączona właśnie w drewnianym etui Samsung S9

Drewno, z którego wykonujemy nasze etui, najbardziej znane jest właśnie ze swoich właściwości, jakimi są zdumiewająca twardość i duża odporność na insekty. Gęstość również jest zaskakująca, bo wynosi aż 1100 kg/m3 i należy do najcięższych gatunków, mimo tego etui od Bewood jest zadziwiająco lekkie i praktyczne, co nie zmienia faktu, że też niezwykle solidne. Dodatkowym elementem ochronnym całej konstrukcji jest silikon TPU, który dokładnie obejmuje wszystkie 4 boki smartfonu, chroniąc go tym sposobem przed każdym uderzeniem. Idealnie wycięte dziurki na przyciski i wejścia do Twojego modelu telefonu tłoczone są z największą dokładnością. Nie musisz się martwić o żadne niedopracowania z naszej strony, wszystko, co robimy – robimy od serca specjalnie po to, abyś mógł się cieszyć designem długowiecznością swojego drewnianego etui.

, 06.10.2020, 10:09

Świetnie wygląda to drewniane etui samsung s9! Mój telefon nabrał jeszcze więcej elegancki. Dla mnie bomba!


, 30.10.2020, 13:47

Pierwszy raz w życiu zobaczyłam drewnianą obudowę na telefon. Etui drewniane Samsung S9 to innowacja w świecie casów, już wiem, co kupię mamie na urodziny!


, 29.11.2021, 08:54

Coś niesamowitego! Telefon, jaki obecnie posiadam - Galaxy S9 i etui drewniane wyglądają razem cudownie, wszystko jest kompatybilne z ekranem smartfona. Jestem bardzo zadowolony z zakupu u Was. Polecam!Ładowanie danych ...