Drewniane etui Samsung S20 Plus

Cechy prezentu

Wybór drewnianego etui Samsung S20 na prezent dla bliskiej osoby to pewność, że podarunek przypadnie do gustu i będzie użytkowany przez długi czas! Takie gadżety są w tej chwili coraz bardziej modne – można znaleźć między innymi zegarki czy okulary w oprawie z drzewa. Podobnie w tym przypadku stawia się na jakość i solidność, a także na piękny design. Gadżet jest bardzo estetyczny i świetnie chroni telefon. Dopasowany jest do tego modelu smartfona, idealnie przylegając do ścianek i tym samym jeszcze lepiej go zabezpieczając. Produkt posiada dodatkowo poliwęglanowe plecy obudowy i silikonowe zabezpieczenia, zastosowane na wszystkich czterech bokach telefonu.

Drewniane etui Samsung S20 Plus – prezent dla każdego

Z drewnianego etui Samsung S20 Plus z pewnością każda osoba będzie zadowolona. Można dobrać obudowę do gustu konkretnego człowieka – między innymi rodzaj, kolor, a także grawer. Dostępne są zarówno wersje bez niego, jak i z nim, przy czym grawer może przedstawiać między innymi niedźwiedzia, gitarę, rower, różę wiatrów, wilka czy łapacz snów. Taka obudowa podkreśla indywidualny styl właściciela, a dzięki solidności jej wykonania można mieć pewność, że będzie służyć tak samo dobrze przez długi czas!

, 21.10.2020, 14:44

Znalazłem w końcu to, co chciałem. Drewniane etui samsung s20 plus dało mojemu androidowi nowe życie. To piękna propozycja, jeśli chodzi o obudowy do telefonów. Petarda!


, 25.11.2020, 15:22

Bez kompromisów! Etui drewniane Samsung S20 Plus skradło moje serce!. Dokładnie i skrupulatnie wykonane, wygląda szałowo. Już wiem, co kupię mamie na urodziny. Dzięki!


, 16.03.2021, 10:35

Na moim Galaxy S20 Plus etui drewniane wygląda świetnie! Podoba mi się ten piękny grawer, jak i układ słojów drewna, z jakiego zostało wykonane.Ładowanie danych ...