Drewniane etui Samsung S20

Cechy prezentu
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!

Zalety drewnianego etui Samsung S20, to ekologia, naturalność i przyjazność samego materiału. Czy wiesz, że kupując plastikowe pokrowce, możesz wyrządzić więcej szkody niż pożytku swojemu zdrowiu i środowisku? To jeden z powodów, dla których warto wybrać pokrowce na telefon wykonane z drewna, które są całkowicie bezpieczne, ekologiczne, nadające się do recyklingu, wyjątkowe, a przede wszystkim łączą cię z naturą. Takie pokrowce na telefony są wykonane z różnych rodzajów drewna i wyróżniają się ponadczasowym i funkcjonalnym designem oraz niepowtarzalnym wyglądem.

Drewniane etui Samsung S20 – naturalna ochrona

Inną zaletą drewnianego etui Samsung S20 jest wytrzymałość samego drewna. Tego typu pokrowce na telefony są w rzeczywistości dużo trwalsze niż plastikowe. Plastikowe pokrowce na telefony mogą z czasem odkształcać się, pękać, topić i odpryskiwać, a drewniane etui na telefony cechują się niezwykłą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i upływ czasu. Twoja obudowa telefonu z czasem nabierze charakteru. Wszystkie te małe nacięcia, wgniecenia i wypukłości dodadzą jej charakteru i życia.

, 29.09.2020, 14:29

Niedawno kupiłem telefon Galaxy S20 - etui drewniane oczywiście bardzo się przydało i coś m się zdaje, że będzie ze mną dłuugo.


, 22.10.2020, 14:52

Etui drewniane Samsung S20 jest naprawdę w porządku, ma nieszablonową formę i jest bardzo stylowe. Do mojego telefonu pasuje świetnie, myślę, że niedługo sprawię sobie drugie :).


, 29.11.2021, 08:48

Drewniane etui samsung s20 zaskoczyło mnie swoją strukturą i designem. Jestem zadowolony z Waszego produktu, z pewnością polecę etui moim znajomym!Ładowanie danych ...