Drewniane etui Samsung S10

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!

Fantazja i surrealizm, jakiego świat nie widział - drewniane etui Samsung S10

Jeśli lubisz niekonwencjonalne i nieszablonowe rzeczy, to trafiłeś w 10! Nasze drewniane etui Samsung S10 to właśnie odzwierciedlenie awangardy! Dlaczego? Ponieważ na rynku nie było jeszcze nigdy w całej Historii obudów na telefon z drewna! To nie jest jednak zwykłe polano, które nie posiada sporej gęstości, jest mało odporne i nietrwałe. Drewno bocote to jeden z najtwardszych surowców na świecie, najczęściej używany do produkcji ekskluzywnych kolekcji mebli, czy rękojeści pistoletów, często możesz je też spotkać w rączkach od noży kuchennych. Styl i elegancja to jedno, lecz najważniejsza jest tutaj niepowtarzalność w jego wykonaniu. Nie chodzi tutaj tylko o grawery, czy kolor, które także się między sobą różnią, lecz o układ słojów - to właśnie nadaje naszemu produktowi swego rodzaju egzotyczność. To jeden z najtrwalszych gatunków drewna, jego niesamowita tekstura połączona jest z poliwęglanem i silikonem TPU, bardzo dobrze amortyzującym wszelkiego rodzaju uderzenia i obicia.

Piękno jest w naturze – dostrzeż je w drewnianym etui Samsung S10

Etui drewniane Samsung S 10 nie tylko posiada oryginalną i nietypową konstrukcję, lecz także naprawdę piękny wygląd. To rewolucja w świecie etui, gumowe i plastikowe odchodzą przy drewnie bocote do lamusa! Fantazyjne grawery tylko pomogą Ci we właściwym wyborze, są wykonywane z najwyższą precyzją i dokładnością ludzkich rąk. Ten surowiec pomimo swej niezwykłej trwałości jest bardzo łatwe w rzeźbieniu i tłoczeniu. Dlatego znajdziesz tak rozbudowana galerię przeróżnych obudów z niebanalnymi wzorami. Etui jest piękne, eleganckie i dla każdego. Nie bez powodu przecież mówi się, że „piękno jest w naturze”. U nas to wszystko się sprawdza, łączymy bowiem naturę i solidność. Nie trudź się już w wyborze idealnej obudowy do Twojego telefonu. Nasze etui cechuje także duża trwałość, poza tym drewno bocote jest niezwykle odporne na insekty i bardzo trudno je uszkodzić Postaw na bewood!

, 29.09.2020, 14:10

Nie tak łatwo znaleźć drewniane etui samsung s10 w moim mieście, więc sięgnęłam po ofertę online. Nie żałuję!


, 08.10.2020, 14:33

Mega. Po prostu mega jest to etui drewniane Samsung S10, które wybrałam. Dla mnie sztosik


, 16.03.2021, 10:36

Jestem w szoku, jak Galaxy S10 i etui drewniane świetnie współgrają. Obudowa jest rzeczywiście awangardowa, ale przy tym iście cudowna.Ładowanie danych ...