Drewniane etui Samsung A70

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!

Coś, co łączy naturę z wysublimowanym designem - drewniane etui Samsung A70

Od niedawna drewno wróciło do designerskich łask, a jeszcze później pojawiło się właśnie w projektach etui od Bewood dla Twojego telefonu! To nowoczesne projekty z dozą kunsztu i elegancji! Drewno bocote, z którego precyzyjnie projektujemy i wykonujemy nasze obudowy, to jeden z najtwardszych surowców naturalnych świata, oraz najdroższe drewno. Charakteryzuje się bardzo odmienną barwą oraz pięknym, nietuzinkowym rozmieszczeniem słoi.

W modelach od Bewood nie ma powtarzalności, każdy model nawet w tym samym stylu z bliźniaczym grawerem nie jest identyczny. To czyni drewniane etui samsung a70 jedynym w swoim rodzaju. Trwałość całej konstrukcji również zachwyca wielu użytkowników, lecz nic nie skrada serca bardziej niż sam design i piękne ręczne wykonanie etui z wysublimowanego drewna bocote. Jeśli uwielbiasz drewniane przedmioty, akcesoria i kochasz naturę, drewniane case od nas będzie dla Ciebie najlepszą obudową na Twój telefon!

Drewniane etui Samsung A70 - precyzja i praktyczność

Do każdego najmniejszego szczegółu naszych etui przykładamy największą wagę. Wykonujemy całość z dokładnością co do 0,01 mm, przez co nasze produkty nie są w ogóle wadliwe, czy nietrwałe. Wykorzystanie pleców poliwęglanowych w Twoim drewnianym etui stosunkowo i skutecznie wzmacnia całość konstrukcji, a silikon TPU, który okrywa boki smartfonu skutecznie tłumi każde, nawet najmniejsze uderzenie. Obudowa od Bewood jest niezwykle praktyczna w użytku. Dlaczego? Ponieważ etui posiada specjalną powłokę, dzięki której Twój telefon nie będzie Ci się już wyślizgiwał z dłoni.

W dodatku solidna konstrukcja nie przeszkadza w zachowaniu małej wagi drewnianego etui. W naszym sklepie znajdziesz pełno propozycji z ciekawymi grawerami i całkowicie bez wzorów, dla praktycznie każdego modelu telefonu, zarówno dla androidów, jak i iPhone'ów! Nie ma opcji, żebyś nie znalazł czegoś specjalnie dla siebie. Jeśli naprawdę zależy Ci na innowacyjnej i nietuzinkowej formie swojego telefonu, to drewniane etui samsung a70 jest właśnie dla Ciebie!

, 25.11.2020, 15:23

Etui drewniane Samsung A70 to zdecydowanie idealne rozwiązanie dla mojego telefonu. Strasznie podoba mi się ten grawer na tyle obudowy.


, 29.11.2021, 08:58

Mam nowy telefon i szukałam na niego obudowy, drewniane etui samsung a70 okazało się najlepszym wyborem, super! Pozdrawiam!Ładowanie danych ...