Drewniane etui Pixel 4

Cechy prezentu

Drewniane etui Pixel 4 – elegancko i funkcjonalnie

Nasza obudowa dedykowana modelowi Google Pixel 4 to gadżet, którego Twój telefon z pewnością potrzebuje. Wiemy, że doskonała ochrona telefonu komórkowego w obecnych czasach jest najważniejsza z różnych względów. W końcu każdy chciałby, by jego telefon nie uległ zniszczeniu w krótkim czasie. Oferujemy etui, które na pewno Cię nie zawiedzie. Cały proces produkcji naszych etui spoczywa w naszych rękach. Dosłownie. Dlatego właśnie mamy pewność, że nie zawiedzie Cię żaden szczegół. Ręcznie wykonana obudowa łączy w sobie wytrzymałość i wygląd, a więc prócz funkcjonalności gwarantujemy satysfakcję z nietuzinkowego wyglądu.

W naszej ofercie znajdziesz różne modele drewnianych etui dopasowane do potrzeb Twoich i Twojego telefonu. Każde z nich jest wyjątkowe, a to dlatego, że wykonane są z innych kawałków drewna. Całości dopełniają piękne, szczegółowe grawery przykuwające uwagę. Dzięki temu możesz liczyć na oryginalność w towarzystwie! Ten unikatowy styl i wykonanie charakteryzować będzie każdego właściciela.

Etui drewniane Pixel 4 – stylowo? Naturalnie!

Drewniane etui – brzmi jakby miało być ciężkie i nieporęczne? Błąd. Mimo wykorzystania tego typu surowca nasze etui są niezwykle lekkie i wygodne. Najważniejsza jest jednak ochrona. Poliwęglan użyty jako spód etui doskonale amortyzuje upadki, jest sztywny i nie zmienia swoich kształtów pod wpływem temperatury. Jest matowy i przyjemny w dotyku. Całość znakomicie przylega do naszego telefonu uniemożliwiając zabrudzenia i ewentualne uszkodzenia, gwarantując 100% ochrony. Musimy oczywiście wspomnieć również o nadzwyczajnym designie. Przede wszystkim – nasze etui nie pogrubia telefonu. Poza tym wśród zwyczajnych etui nasze wyróżnia się ręczną obróbką, a także starannie zaprojektowanymi wzorami i grawerami. Ponadto każdą obudowę różni ułożenie słojów dowodzące o jej wyjątkowości!

Starannie wyselekcjonowane drewno stanowi dla nas bazę do stworzenia czegoś pięknego i niespotykanego. Postawiliśmy głównie na drewno Bocote – najdroższe drewno świata. Drewno prosto z Ameryki Południowej, konkretnie z Boliwii. Ze względu na łatwą obróbkę wykorzystywane jest do produkcji ekskluzywnej stolarki, przedmiotów artystycznych oraz instrumentów muzycznych. Jest twarde i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia dlatego właśnie postawiliśmy na naturalną gwarancję.

, 08.10.2020, 14:34

Jeśli chodzi o etui drewniane Pixel 4, to tu znalazłem największą ofertę. Jest w czym wybierać!Ładowanie danych ...