Cechy prezentu
Promocja -6%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!

Osobliwe drewniane etui One Plus właśnie na Twój telefon

Szukasz oryginalnego case na swój telefon? To trafiłeś idealnie! Drewniane etui One Plus od Bewood spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Nasza oferta jest pełna osobliwych i wyszukanych wzorów wygrawerowanych na najdroższym i najtwardszym drewnie świata, jakim jest bocote! Każdy jego kawałek jest inny, wysublimowany, a to wszystko za sprawą jego niekonwencjonalnego układu słojów.

Piękna złoto – brązowa barwa dodaje całokształtowi klasy i elegancji. Drewno, jakiego używamy w produkcji naszych casów, jest także wykorzystywane do produkcji najwyższej jakości produktów. To drogi i niezwykle trwały surowiec. W Bewood nie ma powtarzalności i nudy. Nie wierzysz? Zajrzyj na naszą stronę, a gwarantujemy Ci, że zachwyci Cię niejeden model spośród naszych drewnianych obudów! Wybierz idealna dla siebie i poznaj drewno z innej strony!

Trwalsze niż myślisz - drewniane etui One Plus

Spokojnie, nasze etui nie jest tylko dla delikatnych. To elegancka niezwykle trwała konstrukcja składająca się z najlepszych surowców dostępnych na rynku. Drewno bocot już samo w sobie zapewnia Twojemu urządzeniu niezawodną ochronę, lecz my łączymy je dodatkowo z poliwęglanowymi plecami, dzięki czemu praktycznie niewykonalne jest uszkodzenie Twojego telefonu. Obicia i otarcia boków każdego smartfona uniemożliwia niezawodny silikon TPU, który ściśle przylega do kantów urządzenia, w dodatku całość jest kompatybilna ze szkłem ochronnym i nie pogrubia, ani nie obciąża Twojego telefonu.

Do każdego modelu przykładamy ogromną wagę i staramy się, aby wszystko było na swoim miejscu. Każde z naszych etui jest ręcznie wykańczane, lakierowane i laminowane. To przedmiot z najwyższej półki – nie ma w nim niedoskonałości i niedopatrzeń. Każde tłoczenie na osobny przycisk i wejścia portów jest wycięte z dokładnością co do 0,01 mm, co sprawia, że Twój telefon w naszym etui wygląda bardzo estetycznie i klarownie. Nie zwlekaj i wybierz idealny dla siebie model – podkreśl nim swój charakter razem z Bewood!

, 19.10.2020, 07:22

Kupiłem tutaj etui drewniane. One Plus wygląda świetnie i bałem się, że etui to popsuje, ale wyszło naprawdę dobrze. Tak naprawdę, to telefon wygląda jeszcze lepiej, a to naprawdę wiele znaczy!


, 29.11.2021, 08:45

Po prostu szałowe jest to drewniane etui One Plus! Jak dla mnie bomba! Jeszcze wysyłka taka szybka, że się nie spodziewałam.Ładowanie danych ...