Drewniane etui One Plus 6T

Cechy prezentu
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!

Wybierarz drewniane etui One Plus 6T - wiele na tym zyskasz!

Chińskie smartfony szturmem wzięły rynek i obecnie są najpopularniejszym wyborem Polaków. Nie ma w tym nic dziwnego, One Plus 6T to świetne połączenie stosunkowo niskiej ceny oraz podzespołów, które mogą szokować swoją wydajnością. Dlatego też One Plus 6T to stosunkowo drogie urządzenie, ale swoimi możliwościami nie ustępuje najnowszym flagowcom, które – jak pewnie wiesz – kosztują dużo więcej. Dlatego też warto zatroszczyć się o swojego smartfona i należycie go zabezpieczyć. Najprościej będzie postawić na etui.

Problem w tym, że większość etui dostępnych na rynku nie zapewnia wszystkiego. Często można podzielić je na te ładne i skuteczne. Case, który ochroni smartfon w każdej sytuacji, niestety wygląda jak mała cegiełka, a model przyjemny dla oka często nie jest w stanie należycie zabezpieczyć telefonu. Co zrobić w takiej sytuacji? To proste – najlepszy wyborem będzie etui drewniane. One Plus 6T zasługuje na najlepszą ochronę, a to oznacza tylko jedno case z naszej nowej oferty!

Fenomenalne etui drewniane – One Plus 6T jeszcze piękniejszy!

Gwarantujemy Ci fenomenalną wytrzymałość, którą zapewnia poliwęglan. Jest on bazą dla drewna, dzięki czemu całość jest jeszcze trwalsza i jeszcze odporniejsza na uszkodzenia mechaniczne. Do tego dołożono powłokę antypoślizgową, którą tworzy topowy silikon TPU. Kolejnym ważnym punktem będą tłoczenia na przyciski, a to dlatego, że są precyzyjne i bardzo wygodne, dzięki czemu nie utrudniają korzystania z klawiszy funkcyjnych. Równie istotne są niuanse, które na pierwszy rzut oka będą mało istotne. Chodzi tutaj o łatwy dostęp do gniazd i portów, pełną kompatybilność ze szkłem ochronnym oraz odpowiednio wysokie krawędzie. Każdy z tych elementów przekłada się na zadowolenie konsumentów, bo każda drobnostka to kolejne udogodnienie, a to ma ogromne znaczenie dla każdego konsumenta.

Znaczenie ma także design. To właśnie dlatego sięga się po drewniane etui. One Plus 6T jest pięknym i smukłym smartfonem. Dlatego też konsumenci szukają czegoś odpowiednio smukłego. Poszukiwania kończą się dopiero tutaj – przygotowaliśmy najlepsze pod słońcem etui drewniane, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Już samo drewno jest niezwykle eleganckie i przyjemne dla oka, a wzory i motywy, które dla Ciebie przygotowaliśmy, są wyrazem prawdziwego kunsztu. Ręczna obróbka zachwyca, bo wzięli się za to prawdziwi eksperci. Wybierając taki case, będziesz musiał przyzwyczaić się do serii zachwyconych spojrzeń i ogromnego zainteresowania. Twój smartfon już nigdy nie zginie w tłumie!

, 01.10.2020, 08:07

Drewniane etui One Plus 6T, które wybrałam, jest mega! Naprawdę świetna jest ta jakość


, 06.10.2020, 10:11

Zobaczyłem etui drewniane One Plus 6T i wybrałem od razu dwa :) Żona też ma taki telefon, więc drugie etui poszło dla niej.Ładowanie danych ...