Drewniane etui LG V30

Cechy prezentu
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!

Drewno bocote gwarantuje Ci niezawodność konfiguracji – postaw na drewniane etui LG V30

Każdy pragnie dla swojego telefonu eleganckiej i stylowej obudowy, która dodatkowo ochroni go przed wszelkimi uszczerbkami na jego pierwotnej obudowie. Case w tych czasach są masowo produkowane z gumy i plastiku. Rzadko kiedy zdarza się etui w niebanalne i co jeszcze – naturalnej formie! My znaleźliśmy odstępstwo od sztucznych, tandetnych materia łów i sięgnęliśmy w głąb lasu! Drewno bocote to najdroższy i najbardziej trwały surowiec na świecie, często wykorzystywany do produkcji ekskluzywnych przedmiotów. Kształt i jego kompozycja zależy on nas.

To ludzkie ręce towarzyszą przy procesie wykańczania każdej obudowy. Stan rzeczy drewnianego etui wzmacnia także poliwęglan, stanowiący bazę i spód, a silikon TPU, który jest niezwykle giętki, świetnie amortyzuje Twoje urządzenie. Dzięki precyzyjnie wyciętemu kształtowi obudowy, oraz dokładnie naniesionemu grawerowi, to gwarancja, że naprawdę cierpliwie i skrupulatnie skupiamy się nad każdym najmniejszym szczegółem w procesie tworzenia. Cenisz niekonwencjonalna formę i niezawodną trwałość? Wybierz drewniane etui LG V30 od Bewood!

Gustowność i galanteria drewnianego etui  LG V30

Bocote to gatunek drewna używany do produkcji przedmiotów ekskluzywnych z uwagi właśnie na nietuzinkową teksturę. Nasze etui to coś, czego nie spotkasz na rynku w takich ilościach, jakimi zasypują Cię producenci gumowych i plastikowych casów, nasze etui jest drewniane i do tego ekskluzywne, dla wszystkich co kochają naturalną elegancję. Każde etui to niepowtarzalność, ponieważ kawałki drewna różnią się od siebie, a dodatkowo bocote ma niestandardowy układ słoi.

Bewood to etui z dobrym smakiem i wyrafinowaniem, podkreśli każdy charakter jego właściciela, ponieważ mamy przestronną galerię, jeśli chodzi o wybór drewnianych casów. Znajdziesz tutaj eleganckie, gładkie o matowe, oraz takie, z wielopostaciowymi grawerami. Tłoczenia na przyciski w niezwykle trwałym silikonie TPU są perfekcyjnie dopracowane do każdego modelu telefonu, na jaki projektujemy naszą obudowę, a całość świetnie współgra z Twoim urządzeniem, co sprawi, że będziesz dumny jak prezentuje się Twój smartfon!

, 01.10.2020, 08:06

Jeśli chodzi o etui drewniane LG V30, to wybrałem, chyba najlepiej jak mogłem. Koledzy już pytali skąd mam takie ładne etui.


, 16.03.2021, 11:02

Drewniane etui LG V 30 było moim obiektem westchnień, odkąd tylko je zobaczyłam na Waszej stronie! Mój mąż zrobił mi kapitalną niespodziankę i sprezentował mi je na urodziny. Bardzo się z niego cieszę, a na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu!


, 29.11.2021, 09:31

Długo szukałam odpowiedniej obudowy na mojego LGV 30. Drewniane etui okazało się strzałem w 10! Jest piękne i eleganckie, dzięki bewood!Ładowanie danych ...