Drewniane etui LG G7

Cechy prezentu

Drewniane etui LG G7 – Połącz się z naturą

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby zmniejszyć ślad środowiskowy? Czas odrzucić plastiki i udać się w stronę naturalnych rozwiązań. Może wydawać się Tobie, że jest to jednak za mało. Nawet najmniejsza zmiana, ale prowadząca ku lepszemu dniu, ma znaczenie. Nasza linia etui skonstruowana jest z najlepszej jakości drewna i wystarczy jedno spojrzenie, by się o tym przekonać.

Chcemy, aby każde etui, które wchodzi w skład naszej oferty, było niepowtarzalne. Natura w Twojej dłoni, mały kawałek lasu, pięknie zaprojektowane etui. Minimalistyczny oraz nowoczesny design połączony z prostotą i pięknem natury, które idealnie dopasowane ochroni Twój LG G7, jest idealnym połączeniem dla każdego, kto ceni sobie nowoczesność, prostotę i piękno.

Etui drewniane LG G7 –  Praktyczne i eleganckie

Drewno jest głównym surowcem, który wykorzystujemy w produkcji tych etui. Głównym, ale nie jedynym. Na uwagę zasługuje chociażby silikon TPU, który zawsze gwarantuje pewny chwyt. Giętkość tego materiału pozwoli wygodnie włożyć go na Twój telefon jednocześnie będzie się on otulał Twój telefon. Natomiast spód etui do którego przylegać będzie Twój telefon, jest wykonane ze specjalnego rodzaju poliwęglanu którego właściwości sprawią że smartfon zawsze jest należycie zabezpieczony. Bardzo zwracamy uwagę na szczegóły, używamy najwyższej jakości maszyn do grawerowania, Twoje wzory będą grawerowane z dokładnością do 0,01 mm. Wiele z nich są jednak wykonywane ręcznie co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.

Nie można zapominać też o samej estetyce. Ludzie wybierają drewno, bo to dodaje klasy i majestatu. Nietuzinkowe i hipnotyzujące motywy są jak przysłowiowa kropka nad „i”, bo sprawiają, że całość jest spójna i nie ma się do czego przyczepić. Zadowolony będzie nawet najbardziej wymagający konsument. Jesteśmy tego absolutnie pewni!

, 01.10.2020, 08:06

Nie tak łatwo znaleźć lg g7 etui, ale u Was wybór jest naprawdę duży. Jestem zachwycony.


, 09.10.2020, 09:21

Od razu spodobało mi się to drewniane etui LG G6. Super jakość i mega design! To się ceni :)Ładowanie danych ...