Drewniane etui LG G6

Cechy prezentu
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!

Widziałeś już drewniane etui LG G6? Jest po prostu świetne!

Ten smartfon to idealny przykład na to, że nawet niedrogie i budżetowe telefony potrafią oferować naprawdę wiele. Ktoś złośliwy mógłby powiedzieć, że w tym przedziale cenowym, jedynym słusznym wyborem będzie chiński smartfon, ale najlepszym argumentem na podważenie tej tezy jest właśnie LG G6, który jest po prostu śmiesznie niedrogi. Z tego też powodu wiele osób decyduje się na właśnie tego smartfona. Jeśli Ty także jesteś już posiadaczem tego modelu, to powinieneś poważnie zastanowić się nad właściwym zabezpieczeniem.

Chodzi oczywiście o etui. Etui, które będzie zarówno idealnym zabezpieczeniem, jak i stosowną ozdobą. Do tej pory takie zestawienie było rzadkością – producenci oferowali albo solidną ochronę, albo przyjemną dla oka estetykę. Mimo wszystko, jesteśmy w stanie z czystym sumieniem stwierdzić, że te czasy już minęły. Przygotowaliśmy dla Ciebie case, który będzie zarówno świetną ochroną, jak i nieocenioną ozdobą. Pora, żebyś dokładnie poznał nasze drewniane etui. LG G6 zasługuje na taką ochronę!

Etui drewniane – LG G6 wygląda fenomenalnie!

Na samym wstępie, warto zaznaczyć, że etui jest niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia. Wszystko dlatego, że bazą dla drewna jest tutaj niezwykle twardy poliwęglan. Pewny chwyt gwarantuje natomiast Silikon typu TPU, który sprawia, że całość jest antypoślizgowa – bez względu na warunki. Do tego dochodzą jeszcze perfekcyjnie wykonane tłoczenia na przyciski i dostęp do wszystkich portów/gniazd. Wszystko to przekłada się zarówno na wysoki standard bezpieczeństwa, jak i komfort użytkowania, więc standardowy case nie ma szans w starciu z naszym drewnianym etui. Wspomnieć należy także o niuansach, bo to właśnie one sprawiają, że nasze etui wyraźnie odstaje od konkurencji. Na uwagę zasługują wyższe krawędzie na rogach, pełna kompatybilność ze szkłem ochronnym oraz doskonałe wręcz dopasowanie do kształtu smartfona. Wymieniać można jeszcze długo. Sęk w tym, by zrozumieć, że nasze drewniane etui jest produktem przemyślanym i starannie zaprojektowanym. Na pewno się nie zawiedziesz!

Walory techniczne są oczywiście ważne, ale nie można zapominać o tym, że kwestia estetyki ma równie wysoki priorytet. Nasze drewniane etui wybiera się dlatego, że nie zmusza do żadnych kompromisów, a to nie byłoby możliwe, gdyby nie przepiękne, drewniane plecy. Samo drewno dodaje majestatu i klasy, a różnorodne motywy dodatkowo ten efekt potęgują. Efekt jest taki, że etui drewniane LG G6 zawsze wyróżnia się w tłumie i to w taki sposób, że wszystkie spojrzenia są pełne zachwytu i podziwu.

, 23.03.2021, 07:34

Kiedy zobaczyłem etui drewniane LG G6 - od razu wiedziałem, że muszę je mieć! Ten grawer na tyle obudowy jest kozacki! Cieszę się z niego jak dziecko.


, 29.11.2021, 09:29

Mam LG G6, drewniane etui na mój telefon znalazłem na Waszej stronie, wysyłka była ekspresowa, a cały produkt bez jakichkolwiek wad. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.


, 29.11.2021, 09:30

Mam LG G6, drewniane etui na mój telefon znalazłem na Waszej stronie, wysyłka była ekspresowa, a cały produkt bez jakichkolwiek wad. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.Ładowanie danych ...