Drewniane etui Huawei P9 Lite 2017

Cechy prezentu

Klasyka i urok - drewniane etui Huawei P9 Lite 2017 to maestria

Bocote to twarde, i ciężkie drewno o dużej gęstości. Idealnie znosi wszelkie warunki atmosferyczne. Jest najdroższym drewnem świata, wywodzącym się z rodziny palisandrów. To konstrukcja elegancka i niezwykle trwała! Drewniane etui Huawei P9 Lite 2017 od Bewood tworzone są właśnie z bocote. Często możesz je spotkać również w ekskluzywnej stolarce, czy drogich przepięknych podłogach.

To bardzo odporne polano z nietuzinkowym rysunkiem słoi. Do naszych etui przykładamy ogromną wagę. Staramy się, aby każde było odpowiednio dopasowane do danego modelu telefonu. Starannie wycinamy każde tłoczenie na przycisk, czy port, a ręczna obróbka i wykończenie drewna gwarantuje Ci, że nad całym procesem czuwa człowiek, nie maszyna! Pomimo tego, iż drewno bocote uznaje się za stosunkowo ciężkie, to nasze casy są zadziwiająco lekkie i nie ma opcji, aby zwiększyły obwód Twojego smartfona. Wszystko jest kompatybilne z całym Twoim urządzeniem.

Pewny chwyt i doskonały design w drewnianym etui Huawei P9 Lite 2017

Czasem bałeś się, że telefon wyślizgnie Ci się z rąk? Z naszym etui od Bewood nie musisz już więcej o tym myśleć. Styl i elegancja to jedno, ale warstwa antypoślizgowa oraz giętkość silikonu TPU w szeroki spektrum temperatur to kolejna zaleta naszych casów! Każde etui właśnie dlatego tak idealnie dopasowuje się do każdego modelu, za sprawą silikonu. Jest on także niezwykle odporny na ścieranie i oraz pochłania każde uderzenia. Dzięki nim założysz pokrowiec bez trudności! Poliwęglan zaś tworzy spód naszego drewna.

Duża sztywność i niezmienna forma podczas wysokich temperatur sprawiają, że to niezwykle odporny na uszkodzenia materiał, dodatkowo przyjemny i matowy w dotyku jest wspaniałym wykończeniem drewnianych etui Bewood. Wiedz, że każda obudowa to dla nas czasochłonny i złożony proces, wszystkie szczegóły mamy dopracowane doskonale, nie pomijamy niczego. Casy bewood to idealny dodatek do Twojego smartfona, zarówno na okazje specjalne, jak i na co dzień. Pamiętaj, każdy kawałek drewna bocote jest odmienny, nie ma możliwości znalezienia dwóch takich samych etui w naszych ofertach!

, 10.11.2020, 11:46

Tak ładnej obudowy jeszcze nie widziałem. Nie byłem pewny, czy etui drewniane Huawei P9 Lite 2017 będzie wyglądać na moim telefonie tak dobrze, jak na zdjęciu. A jednak! Wygląda jeszcze lepiej :)Ładowanie danych ...