Drewniane etui Huawei P9

Cechy prezentu
Promocja -9%
Drewniane Etui Huawei P9 MANGO Drewniane Etui Huawei P9 MANGO
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P9 OLIWKA Drewniane Etui Huawei P9 OLIWKA
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P9 PADOUK Drewniane Etui Huawei P9 PADOUK
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P9 TEK Drewniane Etui Huawei P9 TEK
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P9 DĄB Drewniane Etui Huawei P9 DĄB

Drewniane etui Huawei P9 możemy używać do każdego telefonu tego typu. Drewno jest materiałem który od dawna jest uznawany za wyjątkowy i ekskluzywny. To z drewna tworzone są najlepsze i najbardziej eleganckie dodatki czy meble. Nie inaczej jest w przypadku pokrowców. Wyglądają one oryginalnie i elegancko. Co więcej ze względu na swoje specyficzne właściwości - drewno właściwie się nie starzeje. O ile plastikowa czy silikonowa okładka do telefonu, po roku nadaję się jedynie do wyrzucenia, to pokrowiec z drewna będzie ci służyć przez wiele lat.

Drewniane etui Huawei P9 - skuteczna ochrona telefonu

Drewniane etui na Huawei P9 możemy też potrzebować kiedy konieczna jest szczególna ochrona telefonu. Drewno jest materiałem twardszym niż silikon, a nawet plastik. Dlatego przy upadku z wysokości, konsekwencje dla tego urządzenia będą zdecydowanie mniejsze. Pokrowiec zapewnia też ochronę Twojego Huawei P9 na wypadek zadrapania czy zarysowania. Skutecznie chroni telefon przez wiele lat, podkreślając styl i elegancje urządzenia.

, 03.12.2020, 12:53

Model Huawei P9 Lite i drewniane etui świetnie się ze sobą komponują. Całość perfekcyjnie przylega do urządzenia a tłoczenia na porty i przyciski są idealnie wycięte. Fanie, że w końcu znalazłem coś dla siebie.Ładowanie danych ...