Drewniane etui Huawei P9

Cechy prezentu
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P9 MANGODrewniane Etui Huawei P9 MANGO
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P9 OLIWKADrewniane Etui Huawei P9 OLIWKA
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P9 PADOUKDrewniane Etui Huawei P9 PADOUK
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P9 TEKDrewniane Etui Huawei P9 TEK
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P9 WILK DĄBDrewniane Etui Huawei P9 WILK DĄB
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P9 ZIRICOTEDrewniane Etui Huawei P9 ZIRICOTE
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P9 DĄBDrewniane Etui Huawei P9 DĄB

Drewniane etui Huawei P9 możemy używać do każdego telefonu tego typu. Drewno jest materiałem który od dawna jest uznawany za wyjątkowy i ekskluzywny. To z drewna tworzone są najlepsze i najbardziej eleganckie dodatki czy meble. Nie inaczej jest w przypadku pokrowców. Wyglądają one oryginalnie i elegancko. Co więcej ze względu na swoje specyficzne właściwości - drewno właściwie się nie starzeje. O ile plastikowa czy silikonowa okładka do telefonu, po roku nadaję się jedynie do wyrzucenia, to pokrowiec z drewna będzie ci służyć przez wiele lat.

Drewniane etui Huawei P9 - skuteczna ochrona telefonu

Drewniane etui na Huawei P9 możemy też potrzebować kiedy konieczna jest szczególna ochrona telefonu. Drewno jest materiałem twardszym niż silikon, a nawet plastik. Dlatego przy upadku z wysokości, konsekwencje dla tego urządzenia będą zdecydowanie mniejsze. Pokrowiec zapewnia też ochronę Twojego Huawei P9 na wypadek zadrapania czy zarysowania. Skutecznie chroni telefon przez wiele lat, podkreślając styl i elegancje urządzenia.

, 03.12.2020, 12:53

Model Huawei P9 Lite i drewniane etui świetnie się ze sobą komponują. Całość perfekcyjnie przylega do urządzenia a tłoczenia na porty i przyciski są idealnie wycięte. Fanie, że w końcu znalazłem coś dla siebie.Ładowanie danych ...