Drewniane etui Huawei P8 Lite

Cechy prezentu

Drewniane etui Huawei P8 Lite – dla unikatowego stylu

Szukasz czegoś niestandardowego na swój telefon? Cenisz oryginalność i funkcjonalność produktu w jednym? To świetnie mamy dla Ciebie propozycję – drewniane etui Huawei P8 Lite! To elegancja i ponadprzeciętny design. Jedne z najtrwalszych drewnianych materiałów drzewa bocote, łączy ze sobą swój nieszablonowy układ barw, wraz z doprecyzowanymi wyjątkowymi grawerami! Wolisz klasykę bez symbolu? Nie ma problemu, gładkie i bardziej stonowane obudowy również tutaj znajdziesz.

Dekoracyjność drewna bocote przyciąga do siebie coraz więcej nowych użytkowników. Drewno ma tendencją do ciemnienia pod wpływem światła, jednak to nie odbiera mu jego własnej atrakcyjności. To właśnie z tego drewna są wykonywane wysokiej jakości przedmioty m.in. instrumenty muzyczne oraz rękojeści do brzytew i pistoletów. Pomimo tego, że materiał, z jakiego wykonane są nasze etui, jest niezwykle twardy i trwały, to jest każde bardzo łatwy w obróbce, dzięki temu mogą na nim powstać fantazyjne i zadziwiające wzory, które z pewnością pokochasz!

Postaw na praktyczność i funkcjonalność – wybierz drewniane etui Huawei P8 Lite

Upadek telefonu, czy uszkodzenie go w jakikolwiek sposób to obawa każdego użytkownika androidów. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i połączeniu poliwęglanu z silikonem TPU zapewnisz swojemu urządzeniu niezawodną ochronę. Twarde i odporne na uszkodzenia drewno daje Ci 100% pewność, że Twój telefon jest bezpieczny. Dodatkowym atutem każdego z naszych etui jest lekkość i delikatność, Twój telefon nie będzie pogrubiony, a całość idealnie dopasuje się do kształtu smartfona. Starannie zaprojektowane tłoczenia na przyciski, również odgrywają tutaj znaczącą rolę, a wszystko jest zgodne i dopasowane do szkła ochronnego.

Powstawaniu każdej obudowy towarzyszy bardzo złożony proces, starannie wykonujemy każdy jej element. Cięcia i grawerowania są tworzone z ogromną dokładnością, a wszelkie wykończenia, takie jak szlifowanie, czy lakierowanie, są wykonywane ręcznie. Połącz styl i trwałość, postaw na drewniane etui.

, 03.12.2020, 12:53

Drewniane etui Huawei P8 Lite jest najlepszym produktem drewnianym, jaki kiedykolwiek kupiłam. Jest to solidne wykonanie połączone z naturalnym pięknem - mega!


, 29.11.2021, 09:41

Pięknie się prezentuje to etui drewniane Huawei P8 Lite. Jestem dumnym jego posiadaczem i w końcu udekorowałem swój telefon tak, jak chciałem. :)Ładowanie danych ...