Drewniane etui Huawei P40 Pro

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!

Drewniane etui Huawei P40 Pro. Wybierz trwałość i doskonały styl

Obok portfela, obudowa na telefon jest najpopularniejszym i najważniejszym dodatkiem, który wkładamy do kieszeni, czy torebki. Warto więc zadbać o produkt wyjątkowy, wyróżniający się zarówno swoją trwałością, jak i przykuwającym wzrok designem, prawda? Mamy coś takiego. Drewniane etui Huawei P40 Pro, które podbiło serca naszych Klientów swoją niepowtarzalnością. Co je wyróżnia? Już wyjaśniamy.

Przede wszystkim na pierwszy plan wybija się materiał wykonania. Naturalne, starannie dobrane drewno z najlepszych gatunkowo drzew gwarantuje dużą odporność na uderzenia. Tak, ten nieoczywisty materiał doskonale odnajduje się w połączeniu ze smartfonem, chroniąc go przed uszkodzeniami, np. po upadku. Cóż, nam już kilka razy upadł telefon… I teraz wolimy być mądrzy przed szkodą. Ale nie tylko samym materiałem wykonania zachwycają nasze obudowy na telefon. Etui drewniane Huawei P40 Pro to również absolutnie niepowtarzalny design, którego nie podrobi żadne tworzywo sztuczne. To po prostu trzeba poczuć w swoich rękach!

Etui drewniane Huawei P40 Pro – postaw na naturalność

Ty też nie lubisz nudnych, niczym niewyróżniających się produktów? Pamiętaj, że dodatki wiele o Tobie mówią. Warto więc zadbać o oryginalne propozycje, które podkreślą Twój charakter i pewność siebie. Drewniane etui Huawei P40 Pro jest doskonałym przykładem na to, że czasem można odkryć jakiś produkt na nowo. Zadbaj więc o swój telefon, jednocześnie zyskując jeszcze więcej klasy i oryginalności!

Twoja obudowa na telefon może stać się jednocześnie Twoją wizytówką. Myślisz, że drewniane etui Huawei P40 Pro jest ciężkie i nieporęczne? Nic bardziej mylnego! Możesz być pewien, że zaskoczy Cię swoją lekkością. Do tego jest ultracienkie i pełne niepowtarzalnego uroku, który natychmiast kojarzy się z cudownością natury. Przejrzyj więc naszą ofertę – jesteśmy bardziej niż pewni, że znajdziesz w niej model idealny dla siebie. Zwłaszcza że przygotowaliśmy całą gamę propozycji, wyróżniających się m.in. swoim wzornictwem.

, 28.09.2020, 12:42

Wcześniej drewniane etui Huawei P40 Pro widziałem w sklepie stacjonarnym, ale go zamknęli. Dobrze, że w internecie też można znaleźć tak świetne etui na telefon.


, 23.03.2021, 07:30

Kiedyś ciągle nosiłem zwykłe gumowe obudowy na telefon. Normalnie zmieniałem je jak rękawiczki, bo były tak bardzo nietrwałe. W końcu trafiłem na etui drewniane Huawei P40 Pro i nosze je już drugi miesiąc!


, 29.11.2021, 09:07

To jest to czego potrzebował mój huawei P40 Pro - drewniane etui! Prezentuje sie świetnie w dodatku ta konstrukcja jest naprawdę bardzo solidna. Dzięki :)Ładowanie danych ...