Drewniane etui Huawei P40

Cechy prezentu
Promocja -9%
Drewniane Etui Huawei P40 MANGO Drewniane Etui Huawei P40 MANGO
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P40 OLIWKA Drewniane Etui Huawei P40 OLIWKA
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P40 PADOUK Drewniane Etui Huawei P40 PADOUK
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P40 TEK Drewniane Etui Huawei P40 TEK
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P40 DĄB Drewniane Etui Huawei P40 DĄB

Zaletą którą ma drewniane etui Huawei P40 jest jego wygląd oraz wyjątkowa estetyka drewna. Żadne dwa wzory słojów drewna nie są takie same. W przeciwieństwie do masowo produkowanych plastikowych pokrowców te wykonane z drzewa są niepowtarzalne. Podobnie jak odcisk palca, naturalne właściwości drewna są unikalne. Nie musisz się tez martwić o zadrapania i wgniecenia. Jeśli się pojawią, to twój pokrowiec zyska jeszcze więcej „charakteru”. Jeśli zarysujesz lub wyszczerbisz plastikową osłonę telefonu, uszkodzenie jest oczywiste i nieestetyczne. Jednak drewno po starzeniu wygląda bardziej szlachetnie.

Drewniane etui Huawei P40 – ekologia i naturalność

Kolejną zaletą którą posiada drewniane etui Huawei P40 jest oczywisty fakt, że drewno jest materiałem biodegradowalnym. Inaczej niż plastik nie zaśmieca środowiska i nie powoduje szkód ekologicznych. Wiążę się to z obowiązującymi trendami i modą na bycie pro ekologicznym. Jeśli zatem chcesz się wyróżnić i podkreślić swoje przywiązanie do ekologii, to tego typu etui na Huawei P40 są zdecydowanie dla ciebie.

, 16.03.2021, 10:43

Drewniane etui Huawei P40 ma świetną formę. Jest eleganckie i w dodatku ten niestandardowy układ słoi robi wrażenie. W końcu mam coś oryginalnego :)


, 29.11.2021, 09:17

Etui drewniane Huawei P40 to świetne połączenie natury i eleganckiego designu. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się właśnie na taką obudowę.Ładowanie danych ...