Drewniane etui Huawei P30 Lite

Cechy prezentu

Drewniane etui Huawei P30 Lite oczaruje każdego

Jeżeli znudziły Ci się pospolite, gumowe etui, bądź denerwuje Cię właśnie słaba jakość wszelkich obudów masowo dostępnych na polski rynku, mamy dla Ciebie rozwiązanie! To właśnie etui drewniane Huawei P30 Lite pomoże Ci w rozwianiu wszelkich wątpliwości dotyczących wykonania i sprawi, że Twój osobisty pokrowiec będzie doprecyzowany pod każdym możliwym względem!

Drewno bocote to jeden z najlepszych drewnianych surowców na świecie, z niego wykonywane są głównie ekskluzywne przedmioty. Nasza obudowa łączy w sobie trzy elementy, jakimi są: poliwęglan będący bazą pod nasze drewno, silikon TPU cechujący się wysoką elastycznością i trwałością, oraz właśnie drewno bocote, które ma za zadanie pełnić główną funkcję ochronną, jak i również ozdobną. Każde z etui jest lekkie i ma łatwy dostęp do klawiszy, portów i gniazda ładowania. Nie znajdziesz w nim elementu niedoprecyzowanego. Twój telefon będzie w najlepszym, solidnym i designerskim pokrowcu, jakim tylko możesz sobie wymarzyć!

Etui drewniane Huawei P30 Lite – mocniejsze, niż możesz sobie wyobrazić

Każdemu kiedyś wypadł z ręki telefon. Pojawiły się wtedy koszmarne myśli, że smartfon już kompletnie padł bądź ekran Twojego androida zyskał drażniące, nieregularne pęknięcie. Nikt chyba nie pragnie takiego obrotu sprawy dla swojego telefonu, umiera się wówczas ze strachu. Na szczęście drewniane etui zapewni Ci 100% ochronę każdego milimetra urządzenia! Również dzięki warstwie antypoślizgowej masz pełną gwarancję pewnego chwytu.

Wszystko jest kompatybilne ze szkłem ochronnym, precyzja wykonania odgrywa tutaj główną rolę, nie musisz dzięki temu już więcej się martwić o bezpieczeństwo swojego telefonu. Etui, nie dość, że jest solidne, to cechuje je zadziwiająca lekkość, wszystko dlatego, że proces produkcyjny jest złożony i czasochłonny. Ogromna waga jest przywiązywana do każdego aspektu obudowy, cięcia i grawery wykonują najwyższej klasy maszyny, co pozwala nam na dokładność co do milimetra. Nie zwlekaj więc i zadbaj o swój smartfon, postaw na połączenie funkcjonalności i świetnego stylów właśnie za pomocą drewnianego etui!

, 23.03.2021, 07:30

Znalazłam etui drewniane Huawei P30 Lite i od razu skradło moje serce! Jest piękne, wyjątkowe i bardzo trwale. Jestem szczęśliwa, że trafiłam właśnie na Waszą ofertę :)


, 29.11.2021, 09:18

Marzyłam właśnie o takim casie, jakim jest drewniane etui Huawei P30 Lite! Jest eleganckie i osobliwe - takie jak chciałam. Dziękuje!Ładowanie danych ...