Drewniane etui Huawei P20 PRO

Cechy prezentu

Drewniane etui Huawei P20 Pro  – natura łączy się ze stylem

Kto by pomyślał kiedyś, że drewniane etui wkroczy na rynek obudów do telefonu, a jednak! Okazało się, że nie tylko gumowe i metalowe obudowy znajdą swoich sprzymierzeńców i miłośników. Nudzi Cię standard i powszechność klasycznych etui dla Twojego smartfonu? Postaw na naturę i wybierz drewniane etui specjalnie dla siebie! To obudowy dopracowane pod każdym względem, stworzone ludzkimi rękoma tutaj w Polsce!

Każdy by chciał, aby jego etui było kompatybilne z całym urządzeniem. Nasze właśnie takie jest. Wszystko jest dokładnie doprecyzowane do konkretnego modelu telefonu. Nie ma niedopatrzeń, tłoczenia na przyciski w silikonie TPU opinającego boki urządzenia wycięte są z dokładnością 0,01 mm. Warto tu również zaznaczyć, że drewno, z jakiego składa się etui, to drewno bocote – najtwardszy dostępny drewniany surowiec na rynku. Charakterystyczny układ słojów sprawia, że telefon wygląda nietuzinkowo, ponieważ każdy kawałek pochodzi od matki natury, co sprawia, że nie ma mowy o powtarzalności! Jeśli zależy Ci właśnie na naprawdę osobliwej alternatywie dla standardowych, powtarzalnych obudowach dla swojego telefonu, to etui drewniane Huawei P20 Pro jest specjalnie dla Ciebie!

Postaw na najlepsze etui drewniane – Huawei P20 Pro zasługuje na taką ochronę

Każdemu zależy na funkcjonalności każdego z posiadanych urządzeń i gadżetów, dlatego drewniane etui bewood właśnie łączą wszystkie oczekiwań przez Ciebie cechy. Funkcjonalność, stylowy design i mocna konstrukcja dają gwarancję najwyższej jakości zakupionej obudowy. Etui pokryte jest również powłoką antypoślizgową, która sprawi, że już nie tak łatwo wypuścisz z rąk swojego smartfona.

Odstaw do lamusa nietrwałe i nieciekawe etui, wybierz te kompatybilne z naturą! Drewno bocote nie tylko cechuje się zadziwiająco solidną strukturą, jest także bardzo podatne na wszelkiego rodzaju obróbki. Dzięki wybraniu odpowiedniego surowca do wykonania drewnianych obudów jesteśmy w stanie wykonać w nim najrozmaitsze grawery z wielorakimi motywami. Tutaj nie ma nudy! Każdy znajdzie swój drewniany motyw.

, 03.12.2020, 12:53

Nie mogę przestać go podziwiać! Drewniane etui Huawei P20 Pro jest naprawdę bardzo ładne. Wysyłka była bardzo szybka i etui przyszło w pięknym opakowaniu. Jesteście super!Ładowanie danych ...