Drewniane etui Huawei P20 Lite

Cechy prezentu

Estetyka i funkcjonalność – to wszystko, czego potrzebujesz w swoim etui drewnianym Huawei P20 Lite

Producenci obudów na telefon nieustannie wymyślają nowe, praktyczniejsze rozwiązania. W większej mierze rynek obejmują metalowe i gumowe etui, w dosyć powtarzalnych formach. Nudzą Cię tego rodzaju obudowy na telefon? Może masz dosyć nieustannego zmieniania etui ze względów estetycznych? Sprawdź nasze oferty! Drewniane etui z pewnością zaskoczy Cię swoja niestandardową formą i wykonaniem. Najlepszej jakości drewno bocote w łączeniu z poliwęglanem i silikonem TPU da Ci gwarancję satysfakcji i sprawi, że to właśnie Twój telefon stanie się niezwykle interesujący.

W kuszącej cenie i ciekawych odsłonach przychodzi właśnie Bewood! Tutaj znajdziesz świetne alternatywy dla nudnych już klasyków i obdarzysz swój telefon niekonwencjonalnym stylem, jaki gwarantuje Ci właśnie drewniana obudowa na Twojego smartfona. Do wszystkiego przykładamy ogromną uwagę, każdy detal dopracowujemy iście precyzyjnie, a całość wykańczamy ręcznie. Czyni to nasze etui jedne z najoryginalniejszych na polskim rynku!

Pancerne etui z drewna – Huawei P20 Lite mocniejsze niż kiedykolwiek

Przywiązujemy, naprawdę wielką wagę do tego, aby nasze etui były solidne i zarazem poręczne. Dzięki temu nie musisz się obawiać o grubość swojego telefonu i jego ciężar. Guma o dużej elastyczności okala boki telefonu i jest kompatybilna ze szkłem ochronnym. Wszystko to sprawia, że etui drewniane Huawei P20 Lite łączy solidną konstrukcję i funkcjonalność. W obudowie wycięte z najwyższą precyzją tłoczenia na przyciski i wejścia do portów oddają pełną praktyczność. A drewno o dużej gęstości gwarantuje bezpieczeństwo Twojego telefonu i zapewnia ochronę nie do zdarcia!

Drewno bocote to jedno z najtwardszych surowców drewnianych funkcjonujących na rynku. Wszystkie wzory wygrawerowane na tyle obudowy pokryte są farbą ochronną, przez co nie ulegają zniszczeniu przed długi czas użytkowania. Zajrzyj do nas i sprawdź wszystkie propozycje drewnianych etui, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!

, 19.10.2020, 07:27

Świetny design, dobra jakość i spory wybór. Właśnie dlatego kupiłem etui drewniane Huawei P20 Lite z Waszej oferty.Ładowanie danych ...