Drewniane etui Huawei P20

Cechy prezentu
Promocja -9%
Drewniane Etui Huawei P20 MANGO Drewniane Etui Huawei P20 MANGO
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P20 OLIWKA Drewniane Etui Huawei P20 OLIWKA
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P20 PADOUK Drewniane Etui Huawei P20 PADOUK
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P20 TEK Drewniane Etui Huawei P20 TEK
Promocja -10%
Drewniane Etui Huawei P20 DĄB Drewniane Etui Huawei P20 DĄB

Drewniane etui Huawei P20 – telefon w osobliwej odsłonie

Może akurat szukasz oryginalnego etui dla swojego smartfona? Akurat świetnie się składa! Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które zapewni Twojemu telefonowi anormalny, lecz zarazem stylowy design i sprawi, że stanie się on niezwykle osobliwym urządzeniem w twoich rzeczach prywatnych! Postaw na drewniane etui! Dlaczego akurat u nas? Ponieważ obudowy na telefon wykonywane są z największą dokładnością precyzyjnych maszyn w połączeniu z naturalną starannością i subtelnością ludzkich rąk.

Drewniane etui Huawei P20 zostało stworzone z drewna bocote – jednego z najtrwalszych drewnianych surowców dostępnych na rynku. Drewno jest podatne rzeźbieniu i grawerowaniu, co pozwala nam na wykonanie z akrybią artystycznych grawerów na tyle obudowy – to jeszcze bardziej dodaje kunsztowności całej konstrukcji. W dodatku stylowy wygląd łączy się z trwałością całego etui. Poddana laminowaniu i lakierowaniu obudowa z pewnością będzie Ci służyć przez długie lata. Tutaj znajdziesz coś specjalnego dla siebie i swojego smartfona, mamy drewniane etui niemalże na każdy model!

Eleganckie drewniane etui Huawei P20 to design i niezawodność w jednym!

Nie można zapomnieć oczywiście o pewniej i wytrzymałej konstrukcji, jaką cechują się drewniane etui. Połączenie drewna bocote i poliwęglanu, finalnie poddanym procesom dodatkowego zabezpieczenia całej obudowy, dają Ci pewność, że całość wykonana jest naprawdę gruntownie. Silikon TPU otaczający Twój telefon ze wszystkich 4 stron ma starannie wycięte tłoczenia na każdy przycisk oraz wejścia do portów ładowania i słuchawek. Całość jest kompatybilna z Twoim smartfonem, a Ty nie musisz się już bać o jego bezpieczeństwo.

Połącz styl i funkcjonalność, stawiając właśnie na drewniane etui bewood! Dajemy pewną gwarancję na każdy produkt. Postaw na naturę! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, oferta jest naprawdę spora, mnóstwo dostępnych wzorów i awangardowy układ słojów drewna sprawi, że Twoje etui nigdy nie powtórzy się u innego użytkownika!

Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.


Ładowanie danych ...