Drewniane etui Huawei P10 Lite

Cechy prezentu

Klasa, styl i elegancja – to właśnie etui drewniane Huawei P10 Lite

Nudzą Cię gumowe klasyki, a może masz ochotę na coś w awangardowej odsłonie? W takim razie świetnie trafiłeś, bo etui drewniane Huawei P10 Lite łączy ze sobą funkcjonalność właśnie z niestandardowym designem! Nadaj swojemu smartfonowi niestandardowy wygląd i spraw, że znacząco wyróżni się na tle innych smartfonów. Drewno bocote to struktura idealnie nadająca się do rzeźbienia i grawerowania, dzięki temu znajdziesz całą paletę wzorów, w których z pewnością zauważysz coś dla siebie!

Etui na telefon to niepodważalnie bardzo ważny asortyment dla każdego właściciela smartfonu, nie tylko ze względów ochronnych. To głównie etui nadaje charakter Twojemu telefonowi. Klasyczne obudowy pochodzą z produkcji masowych, nie cechuje je nic wyjątkowego. Z naszym etui jest zupełnie inaczej. To nie są odlewane w całości formy, tylko ręcznie składane obudowy, których proces powstawania jest bardzo dokładny i zajmuje dużo czasu. To produkt unikatowy, ponieważ każdy kawałek drewna konkretnego etui różni się od siebie pod każdym względem. Nasze produkty szczególnie cechują bardzo estetyczne i niebanalne wyżłobione w drewnie wzory, które sprawią, że twój smartfon stanie się niekonwencjonalnie zadziwiający!

Ochrona podstawą drewnianych etui – z nami zadbasz o nią w 100%

Coraz nowsze telefony coraz łatwiej niestety uszkodzić. Warto zaznaczyć tutaj, że do każdego telefonu świetnie sprawdzają się obudowy z połączeniem silikonu, oraz twardego surowca na tyle etui. To połączenie posiada właśnie etui drewniane Huawei P10 Lite! Silikon TPU niezwykle elastyczny i trwały łączony z poliwęglanem i drewnem dużej gęstości dają Ci pełną gwarancję bezpieczeństwa Twojego urządzenia elektronicznego! Silikon świetnie pochłania wszelkie uderzenia i jest bardzo odporny na ścieranie, poliwęglan doskonale wykańcza każdy model etui, a drewno bocote prezentuje się elegancko i zapewnia trwałość całej konstrukcji.

Jeśli więc zależy Ci na długiej żywotności Twojego smartfona, postaw na produkowane w Polsce drewniane etui! Wyraźny i niestandardowy układ słojów drewna zapewni pionierski efekt wizualny, a jego trwałość da gwarancję obronności urządzenia.

Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.


Ładowanie danych ...