Drewniane etui Huawei P Smart

Cechy prezentu
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!

Drewniane etui na Huawei P Smart to skuteczny sposób na ochronę telefonu. Fani wszelkiego rodzaju „eko-akcesoriów” z pewnością docenią ten pokrowiec na telefon. Całkowicie naturalny materiał, bez barwników, niepowtarzalna faktura na każdym pokrowcu, gładka, wypolerowana powierzchnia - to największe zalety, jakie ma ta okładka. Będzie chronić tylny panel Huawei nawet po upuszczeniu z wysokości.

Drewniane etui Huawei P Smart – styl i ekologia

Drewnianego etui na Huawei P Smart możemy użyć celem podkreślenia naszego stylu. Szukasz etui, które dobrze ochroni twój telefon i nada mu jednocześnie niepowtarzalny wygląd? W takim razie ten pokrowiec jest właśnie dla ciebie. Wyróżnia się stylowym i niepowtarzalnym designem wśród stale rosnącej masy futerałów na telefony. Solidne drewno zapewnia najlepszą ochronę smartfona przed pęknięciami i uszkodzeniami. Ponadto drewno jest oczywiście znacznie bardziej ekologiczne niż nieprzyjazna dla środowiska guma, z której wykonane są inne osłony. Ten pokrowiec zapewnia stylową, wyjątkową i trwałą ochronę smartfona.

, 10.11.2020, 11:42

Huawei P Smart drewniane etui jest super! To połączenie naturalnego artyzmu i trwałości zachwyca mnie bardzo, w dodatku na moim telefonie prezentuje się estetycznie i elegancko. Super!


, 29.11.2021, 09:19

Piękne jest to etui drewniane Huawei P Smart od bewood! Wygląda naprawdę kozacko i jest bardzo solidne. Precyzja wykonania- to się ceni! Dzięki.Ładowanie danych ...