Drewniane etui Huawei Mate 30 PRO

Cechy prezentu

Postaw na drewniane etui – Huawei Mate 30 Pro na pewno zyska!

Flagowiec chińskiego Huawei po prostu zachwyca możliwościami – głównie swojego aparatu, który jest obecnie jednym z najlepszych na rynku. Moment, w którym Huawei rozpoczął współpracę z Leicą, można śmiało nazwać najlepszym momentem dla tej marki. To tylko jeden z wielu argumentów, które przemawiają za tym, że Mate 30 Pro to smartfon z najwyższej półki. O taki telefon po prostu warto zadbać. Po prostu warto!

Problem w tym, że producenci popularnych case'ów często zmuszają do wyboru pomiędzy skutecznością, a przyjemną dla oka estetyką. Dlatego też wybór jest nie tylko trudny, ale też rezultaty nie przynoszą żadnej satysfakcji. Jednak, czy kogoś to dziwi? W końcu nikt nie chce narażać na zniszczenie swojego – wartego tysiące złotych – smartfona. Nikt też nie chce zamieniać smukłej bryły w coś podobnego do niewielkiej cegły. Jak znaleźć kompromis?

Etui drewniane – Huawei Mate 30 Pro zasługuje na ochronę!

To prostsze, niż Ci się wydaje! Idealnym rozwiązaniem będzie drewniane etui, które jest zarówno odporne, jak i niezwykle eleganckie. Bazą dla drewna jest tutaj niezwykle odporny na uszkodzenia poliwęglan. Silikon TPU, okalający smartfon z każdej strony, gwarantuje stabilny chwyt i jest antypoślizgowy. Z urządzenia korzysta się wygodnie także ze względu na świetnie wykonane tłoczenia na przyciski oraz łatwy dostęp do wszelkich portów i gniazd. Warto zaznaczyć, że rogi są nieco wyższe, co ma oczywiście ochronić ekran przed zarysowaniem. Drewniane etui Huawei Mate 30 Pro jest też w pełni kompatybilne ze szkłem ochronnym, więc swój ekran możesz bezproblemowo zabezpieczyć najlepszymi dostępnymi środkami.

Mimo wielu zalet, bryła wcale nie traci na smukłości. Huawei Mate 30 Pro w naszym drewnianym etui pozostaje eleganckim i przyjemnym dla oka smartfonem. Warto więc zwrócić uwagę na plecki naszego etui – to jego największa siła i element, który sprawia, że smartfon zawsze wyróżnia się w tłumie. Wzory są niezwykle złożone i skomplikowane. Dzięki temu wpływają one na wyobraźnie i znacząco odstają od sztampowych i oklepanych grafik z innych case'ów. Jeśli cenisz sobie taką wyjątkowość i nie chcesz iść na żadne kompromisy, to wybór może być tylko jeden – etui drewniane Huawei Mate 30 Pro jest właśnie dla Ciebie!

, 10.11.2020, 11:41

Mam i polecam! Drewniane etui Huawei Mate 30 Pro to genialne rozwiązanie dla kogoś, kto cen swój własny styl i piękny grawerowany wzór na tyle obudowy. Super sprawa!


, 29.11.2021, 09:19

Niesamowite! Etui drewniane Huawei Mate 30 Pro to piękno natury w połączeniu z solidną obudową. Wygląda super i zachwyca wszystkich moich znajomych - w tym i mnie.Ładowanie danych ...