Drewniane etui Huawei Mate 20 PRO

Cechy prezentu

Drewniane etui na Huawei Mate 20 PRO ochroni każdy telefon nie tylko skutecznie, ale też podkreśli swój własny niepowtarzalny styl. Twój smartfon jest w pełni chroniony (zarówno z przodu, jak i z tyłu), ponieważ etui zamyka się, gdy chcesz go schować. Drewniane osłony są w 100% wykonane ręcznie i nie zawierają szkodliwych substancji. Dzięki drobnym wgłębieniom wszystkie przyciski funkcyjne pozostają dostępne, a poręczny system przesuwania i zatrzaskiwania zapewnia łatwe mocowanie pokrowca.

Drewniane etui Huawei Mate 20 PRO – lekkie i stylowe

Drewnianego etui na Huawei Mate 20 PRO możemy użyć w każdym przypadku kiedy chcemy, aby nasz telefon stał się oryginalny i stylowy. Każdy prezentowany w naszym sklepie pokrowiec jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Intensywność koloru, usłojenie i struktura drewna sprawiają, że każdy egzemplarz jest inny. Skutecznie chroni twój telefon przed zadrapaniami i uderzeniami. Okładki są opracowane tak, aby być w 100% przyjazne dla środowiska. To idealny wybór dla modnych i świadomych (ekologicznie) konsumentów.

, 16.03.2021, 10:43

Fajne jest Wasze etui drewniane Huawei Mate 20 Pro. Podoba mi się jego jakość i cena też jest jak najbardziej w porządku. Zastanawiam się nad kupnem drugiego takiego modelu.Ładowanie danych ...