Drewniane etui Huawei Mate 20 PRO

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!

Drewniane etui na Huawei Mate 20 PRO ochroni każdy telefon nie tylko skutecznie, ale też podkreśli swój własny niepowtarzalny styl. Twój smartfon jest w pełni chroniony (zarówno z przodu, jak i z tyłu), ponieważ etui zamyka się, gdy chcesz go schować. Drewniane osłony są w 100% wykonane ręcznie i nie zawierają szkodliwych substancji. Dzięki drobnym wgłębieniom wszystkie przyciski funkcyjne pozostają dostępne, a poręczny system przesuwania i zatrzaskiwania zapewnia łatwe mocowanie pokrowca.

Drewniane etui Huawei Mate 20 PRO – lekkie i stylowe

Drewnianego etui na Huawei Mate 20 PRO możemy użyć w każdym przypadku kiedy chcemy, aby nasz telefon stał się oryginalny i stylowy. Każdy prezentowany w naszym sklepie pokrowiec jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Intensywność koloru, usłojenie i struktura drewna sprawiają, że każdy egzemplarz jest inny. Skutecznie chroni twój telefon przed zadrapaniami i uderzeniami. Okładki są opracowane tak, aby być w 100% przyjazne dla środowiska. To idealny wybór dla modnych i świadomych (ekologicznie) konsumentów.

, 16.03.2021, 10:43

Fajne jest Wasze etui drewniane Huawei Mate 20 Pro. Podoba mi się jego jakość i cena też jest jak najbardziej w porządku. Zastanawiam się nad kupnem drugiego takiego modelu.Ładowanie danych ...