Drewniane etui Huawei Mate 10 PRO

Cechy prezentu

Drewniane etui Huawei Mate 10 PRO możemy użyć do wzmocnienia ochrony naszego nowego telefonu. Drewno jest materiałem o wiele twardszym niż plastik i w dużo większym stopniu może uchronić nasz telefon przed konsekwencjami choćby płynącymi z upadku z wysokości. Drewno skutecznie też chroni powierzchnie telefonu przed zadrapaniami i porysowaniem.

Drewniane etui Huawei Mate 10 PRO – bądź oryginalny

Drewnianym etui na Huawei Mate 10 PRO nie tylko ochronimy telefon przed zniszczeniem, ale też podkreślimy jego wyjątkowy styl. To nie zwykle oryginalne pokrowce, które zdecydowanie wyróżniają się na tle swoich plastikowych odpowiedników. Są nie tylko wyjątkowe, ale też stylowe i eleganckie. Drewno od zawsze uważane jest bowiem za materiał ekskluzywny. Kolejną zaletą tego typu pokrowców jest to, że w odróżnieniu od plastykowych etui – proces starzenia wręcz jeszcze mocniej podkreśla ich elegancje. O ile plastikowe czy silikonowe osłony, musisz wymienić po roku na nowe, to te będą ci służyć przez długi czas. Kup je już dziś dla twojego Huawei Mate 10 Pro!

, 21.10.2020, 14:43

Naprawdę jest w czym wybierać, więc nie miałem problemu, żeby znaleźć dla siebie odpowiednie etui drewniane Huawei Mate 10 Pro. Jest spoko!Ładowanie danych ...