Drewniane etui Huawei Honor 10

Cechy prezentu
Promocja -9%
Drewniane Etui Honor 10 MANGO Drewniane Etui Honor 10 MANGO
Promocja -10%
Drewniane Etui Honor 10 OLIWKA Drewniane Etui Honor 10 OLIWKA
Promocja -10%
Drewniane Etui Honor 10 PADOUK Drewniane Etui Honor 10 PADOUK
Promocja -10%
Drewniane Etui Honor 10 TEK Drewniane Etui Honor 10 TEK
Promocja -8%
Drewniane Etui Honor 10 WILK DĄB Drewniane Etui Honor 10 WILK DĄB
Promocja -10%
Drewniane Etui Honor 10 DĄB Drewniane Etui Honor 10 DĄB

Drewniane etui Huawei Honor 10 możemy wygodnie użyć do ochrony telefonu. Ten zaawansowany technologicznie gadżet warto wybrać z kilku powodów:

• reprezentacyjny i solidny wygląd;

• ładna powłoka, która nie ślizga się w dłoni;

• wodoodporność - dzięki impregnacji olejami woda absolutnie nie jest niebezpieczna dla obudowy;

• unikalna struktura drewna i naturalny kolor.

Drewniane etui Huawei Honor 10

Drewnianego etui na Huawei Honor 10 możemy użyć nie tylko do ochrony, ale też podkreślenia wyglądu urządzenia. Cechuje je ergonomia na najwyższym poziomie – pokrowiec bardzo pewnie leży na smartfonie, dzięki czemu nie rysuje urządzenia, a także chroni je przed szkodliwymi wpływami z zewnątrz. Nie trzeb ago zdejmować, aby podłączyć ładowarkę lub słuchawki. Pokrowce są bardzo przyjemne w dotyku i są absolutnie nietoksyczne. Wszyscy koneserzy nowoczesnych trendów preferują pokrowce drewniane. Pokrowce nie tylko odznaczają się indywidualnością i niepowtarzalnością, ale są również ergonomiczne w użytkowaniu - lekkie, dobrze przylegają, chronią przed zabrudzeniami, przetarciami, uszkodzeniami i wilgocią. Kup go już dziś dla Twojego Huawei Honor 10!

, 10.11.2020, 11:47

Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam. Drewniane etui Huawei Honor 10 rządzi! Drewno to najlepszy surowiec na świecie, w dodatku jeszcze te cudowne barwy i niestandardowe ułożenie słoi - zachwyciło mnie totalnie. Dziękuję!


, 23.03.2021, 07:31

Bardzo ładne jest etui drewniane Huawei Honor 10. Śliczny projekt i naprawdę bardzo starannie wykonany. Widać, że waszym priorytetem jest elegancja połączona z trwałością.Ładowanie danych ...