Drewniane etui HTC M9

Cechy prezentu

Seraficzny design i kunsztowny styl – to drewniane etui HTC M9

Marzy Ci się pierwszej klasy etui? Obudowa, która zachwyci innych, ale przede wszystkim Ciebie? To bardzo dobrze trafiłeś! Takie jest właśnie nasze drewniane etui HTC M9! Stworzone specjalnie dla Twojego smartfona, to porywająca forma i przewyborny projekt! Najtwardsze i najdroższe drewno świata często wykorzystywane do produkcji przedmiotów wysokiej klasy, będzie pokrywać właśnie twój telefon!

To etui wykonane ręcznie łączy egzotykę z pięknem. Każdy odrębny kawałek bocote posiada odmienny układ słoi, co sprawia, że Twoje etui nigdy nie powtórzy się u nikogo innego! Wybierz drewnianą obudowę specjalnie na swój HTC i zachwyć się tym niesamowitym designem. Uczyń swój smartfon artystyczną ikoną!

To, co ma drewniane etui HTC M9 – solidna konstrukcja

Precyzja, jaką przykładamy do wykonania naszych etui, jest zauważalna w każdym najmniejszym detalu. Wystarczy przyjrzeć się każdemu modelowi z osobna, a nawet sokole oko nie dostrzeże żadnych wad naszego produktu od Bewood! Używamy najwyższej jakości surowców i materiałów, aby zrobić i wykończyć każde z naszych efektownych etui. Każda powierzchnia jest dokładnie zabezpieczona, a dostęp do portów oraz przycisków danego modelu telefonu jest w pełni dostępny i praktyczny.

Silikon TPU, który pokrywa wszystkie cztery boki telefonu w 100% chroni go przed obiciami i uszkodzeniami, w dodatku idealnie tłumi każde uderzenie. Harmonijne i estetyczne jest to, że cała konstrukcja obudowy jest kompatybilna ze szkłem ochronnym, a obudowa sama w sobie jest bardzo solidna, lecz także lekka i nie pogrubia w żaden sposób Twojego telefonu. To harmonijny design połączony z niezwykle odpornym materiałem, który z pewnością dopieści Twoje urządzenie pod każdym względem.

Wybierz takie, jakie podoba Ci się najbardziej! Bewood oferuje przestronny wybór, jeśli chodzi o wzory i odcienie, wolisz te stonowane czy może z nieprzeciętnym grawerem? Nie zastanawiaj się dłużej, czy drewniane etui na pewno da Ci to, czego oczekujesz. Zakochaj się i zaufaj naturze, wybierz dla siebie drewniane etui i bądź dumny z eleganckiego i awangardowego stylu Twojego smartfona!

, 08.10.2020, 14:34

Jakiś czas temu kupiłem sobie nowy gadżet - HTC M9. Drewniane etui w Suprizo to świetna oferta. Design na pierwszym miejscu!Ładowanie danych ...