Drewniane etui HTC M8

Cechy prezentu

Drewniane etui HTC M8 – wszystkie zalety

Drewniane etui HTC M8 możemy użyć do każdego telefonu tego typu. Drewno jest łatwe do dostosowania i grawerowania, aby stworzyć wiele ciekawych i niepowtarzalnych wzorów. Telefony z niestandardowymi drewnianymi etui są uważane za prawdziwe dzieła sztuki i wyglądają na wyjątkowe.

Drewnianym etui na HTC M8 możemy nie tylko podkreślić styl urządzenia, ale też wzmocnić jego ochronę. Takie obudowy są bardzo łatwe w dostosowaniu. Są też uważane za trwalsze w porównaniu z plastikiem oraz łatwe w utrzymaniu, a także wyjątkowe i niezwykle atrakcyjne. To pokrowce chronią ziemię, a nie tylko telefon komórkowy, gdyż zużywają znacznie mniej zasobów planety i są również łatwiejsze do degradacji niż przeciętne plastikowe etui na telefon. Jednocześnie telefon HTC M8 wygląda w nich bardzo elegancko, a wszystkie funkcje urządzenia zostają zachowane. Sama ochrona telefonu jest wzmocniona, a pokrowiec jeszcze lepiej chroni urządzenie przed konsekwencjami upadku czy też zarysowania i uszkodzenia.

, 03.12.2020, 12:55

Mam HTC M9, drewniane etui, jakie na niego kupiłem, wygląda kapitalnie. Boki z silikonu TPU, bardzo dokładnie okalają jego kanty, nie tworząc przerw. Podoba mi się sposób wykonania i cały design. Pozdrawiam.


, 29.11.2021, 09:28

To jest coś! Etui drewniane htc m8 to ikona stylu! Miałem dosyć plastikowych, tandetnych obudów i postawiłem na solidne drewno bocote, jestem z tej decyzji bardzo zadowolony tak jak i z samego produktu. Pozdrawiam.Ładowanie danych ...