Drewniane etui HTC M10

Cechy prezentu
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -8%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -8%
24H!

Wytworne i estetyczne – to właśnie drewniane etui HTC M10

Bewood znalazł idealne rozwiązanie dla osób ceniących naprawdę szykowne i elegancie etui na swój telefon. Drewniane etui HTC M10 to idealna propozycja dla uzyskania gustownego wyglądu Twojego smartfonu. Drewno bocote to nie to samo co plastik, metal, czy inne tworzywo sztuczne. Nie tylko jest zwykłym polanem, lecz najtwardszym i najdroższym drewnem na świecie. Pochodzi z Ameryki południowej, głównie z Boliwii. Roślina z rodziny palisandrów cechuje się wyjątkowym układem słoi, niezwykłą trwałością i szykownością.

Dlatego nasze obudowy są jednymi z najbardziej eleganckich etui na rynku! Największe wrażenie sprawia oczywiście kolorystyka tego surowca, cudowne barwy jasno-czerwone kontrastujące z purpurowobrunatnymi pasami dają niesamowity efekt wizualny. Poza tym etui od bewood jest niezwykle ergonomiczne, dzięki łatwemu dostępowi do wszystkich portów i gniazd. Tłoczenia są starannie zaprojektowane, a dodatkowo cała konstrukcja w niczym nie wadzi i jest niezwykle lekka!

Drewniane etui HTC M10 - 100% ochrony z naturalnego drewna

Niezwykłe zastosowanie pleców poliwęglanowych zapewnia niemalże całkowitą ochronę pierwotnej obudowy Twojego telefonu! A silikonowe zabezpieczenie chroni wszystkie boki Twojego urządzenia, co zapewnia mu stuprocentową ochronę. Całość dodatkowo idealnie współgra ze szkłem ochronnym. Nasze etui cechuje doskonała wytrzymałość i precyzja wykonania. Wszystkiemu towarzyszy złożony proces.

Wykończenie całości takie jak szlifowanie, lakierowanie, polerowanie i precyzyjne wklejanie drewna to całkowity efekt ciężkiej pracy ludzkich dłoni. Każdy kawałek drewna jest obejmowany przez nas indywidualną opieką i obróbką. Tworzywa, z jakich wykonujemy etui bewood, są niezwykle trwałe i odporne na działania temperatur, jak i czynników zewnętrznych. Obudowa jest praktyczna, solidna i stylowa. Łączy ze sobą wiele pożądanych przez użytkowników cech. Nie zwlekaj więc i już dziś postaw na drewno, przekonaj się, jak wielka jest moc natury!

, 09.10.2020, 09:22

Kupiłem u Was etui drewniane htc m10 i jestem zachwycony wysoką jakością. Produkt wart swojej ceny!


, 29.11.2021, 09:28

Szok! Drewniane etui HTC M10 jest najlepszą obudową, jaką mogłam sobie wymarzyć! Jestem pod wielkim wrażeniem tego, z jaką dokładnością wykonujecie swoje produkty. Wszystko jest na swoim miejscu, a case jest praktyczny i wygodny.Ładowanie danych ...