Drewniane etui Galaxy S8 Plus

Cechy prezentu
Promocja -9%
24H!
Promocja -10%
24H!
Promocja -10%
24H!

Drewniane etui na Galaxy S8 Plus powinno zainteresować każdego, kto szuka wyjątkowego i unikalnego pokrowca na telefon. Ta wyjątkowość wynika z faktu, każde drzewo ma inne, bardzo indywidualne usłojenie, w zależności od wieku i gatunku drewna, co sprawia, że obudowa telefonu wygląda jeszcze bardziej naturalnie. Drewno to bardzo elastyczny materiał. Dlatego obróbka drewna jest bardzo łatwa, a wiele różnych wzorów można bez problemu zarysować lub wypalić w drewnie. W ten sposób pokrowiec na Galaxy S8 Plus staje się jeszcze bardziej indywidualne i wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Drewniane etui Galaxy S8 Plus – zachwycający wygląd

Drewnianego etui na Galaxy S8 Plus możesz użyć do podkreślenia swojego stylu. Zachwycają wyglądem i prezentują się lepiej niż tanie imitacje wykonane z plastiku lub innych tworzyw sztucznych. Dzięki usłojeniu drewna okładka bardzo dobrze leży w dłoni. Tutaj nie masz wrażenia, że masz w ręku tani pokrowiec. Ostatecznie taki pokrowiec (etui drewniane) przyciąga wzrok w przeciwieństwie do zwykłych obudów na telefony.

, 19.10.2020, 07:26

Kupiłam etui drewniane Samsung S8 Plus i jestem bardzo zadowolona. Design jest po prostu niesamowity, do tego szybka wysyłka i wysoka jakość materiału. Żal nie brać


, 22.10.2020, 14:54

Rozglądałam się za obudową do mojego Galaxy S8 Plus, etui drewniane okazało się najlepszą opcją. Zawsze chciałam, aby mój telefon prezentował się oryginalnie, i dzięki Wam tak teraz jest!


, 16.03.2021, 10:37

Nudził mnie już mój stary, gumowy case. Drewniane etui Galaxy S8 Plus wyszukałem na Waszej stronie. Macie przestronny wybór, jednak dla mnie rządzą te z grawerami. Petarda!Ładowanie danych ...