Drewniane etui Galaxy S7 Edge

Cechy prezentu

Drewniane etui na Galaxy S7 Edge używamy wtedy, kiedy chcemy zadbać o wyjątkową ochronę naszego telefonu. Takie pokrowce na telefony są trwałe. Popularność tego typu etui na smartfony od lat rośnie. Nie bez powodu - są piękne, wyjątkowe, trwałe. Twój Galaxy S7 Edge może zyskać bardzo dobrą obudowę.

Drewniane etui Galaxy S7 Edge – stylowe i ekologiczne

Drewnianego etui na Galaxy S7 Edge można użyć do stylowego „opakowania” telefonu. Taki pokrowiec nadaje temu urządzeniu ręcznie wykonany, organiczny urok, który jest czymś zupełnie innym niż nawet najlepiej wykonany pokrowiec z plastiku. To bardziej zrównoważona opcja niż tworzywa sztuczne, a przede wszystkim wpisująca się w trend ekologii. Jest niezwykle stylowy, elegancki i idealny dla osób, które lubią fakturę naturalnych słojów drewna. Takie pokrowce są tak samo trwałe, jak większość ochronnych okładek na telefony dostępnych na rynku. Pełnią tę podstawową funkcję, jaką ma obudowa, a jednocześnie są zdecydowanie trwalsze od większości wykonanych z silikonu czy plastiku i będą ci służyć przez wiele lat.

, 06.10.2020, 10:09

Wybrałam naprawdę świetne drewniane etui Galaxy S7 Edge. Sam telefon wygląda dobrze, a w etui naprawdę świetnie!


, 30.10.2020, 13:46

To był zdecydowanie mój najlepszy wybór. Galaxy S7 Edge i etui drewniane to zdecydowanie świetne połączenie. Polecam Bewood z całego serca!


, 29.11.2021, 08:56

Jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu przyszło do mnie moje etui drewniane Samsung S7 Edge. Wygląda na żywo o niebo lepiej niż na zdjęciu! :)Ładowanie danych ...