Drewniane etui Galaxy S6

Cechy prezentu

Drewniane etui Galaxy S6 możemy łatwo użyć do ochrony urządzenia. Obecnie istnieje ogromna liczba pokrowców na telefony różnego typu i materiałów, które z kolei decydują o funkcjonalności pokrowca. Tak więc, kupując lekkie i piękne opakowanie, pozbawiasz swój czasami bardzo drogi telefon niezawodnej ochrony lub odwrotnie, wysokiej jakości etui ochronne pozbawi właściciela telefonu jego zwartości i elegancji.

Drewniane etui Galaxy S6 – elegancja i ochrona

Drewnianym etui na Galaxy S6 połączysz obie te funkcje. Wraz z pojawieniem się drewnianych okładek udało się osiągnąć złoty środek. W końcu teraz możesz kupić naprawdę ekskluzywny pokrowiec, który ma bardzo wysoki poziom właściwości ochronnych. Takie ergonomiczne etui do telefonów pojawiły się na rynku całkiem niedawno i bardzo szybko zyskały ogromną popularność, co nie jest zaskakujące, bo każdy, kto widział ten produkt na własne oczy, zauważa, jak oryginalnie i stylowo wygląda. Produkcja pokrowców ochronnych odbywa się ściśle przy użyciu specjalnej technologii, aby docelowo uzyskać niewielki i wytrzymały produkt, który absolutnie nie boi się wilgoci. Spraw ten pokrowiec swojemu Galaxy S6.

, 30.10.2020, 13:46

Drewniane etui Galaxy S6 zachwyciło mnie swoim wykonaniem i praktycznością. Telefon prezentuje się w nim szałowo, a ja jestem bardzo zadowolona, ze je u Was zamówiłam :)


, 25.11.2020, 15:23

To etui drewniane Samsung S6 jest genialne! Ten grawer widać, że został wycięty z wielką dokładnością. Coś niesamowitego, nie sądziłem, że case na mój smartfon może być właśnie z drewna!


, 29.11.2021, 08:56

W końcu znalazłem coś na swojego Galaxy S6, etui drewniane, które kupiłem na Waszej stronie, świetnie komponuje się z moim telefonem. Cena też okej. Pozdrawiam.Ładowanie danych ...