Drewniane etui Galaxy S10 Lite

Cechy prezentu

Widziałeś już drewniane etui Galaxy S10 Lite? Koniecznie sprawdź nowe modele!

Samsung zyskał ogromne uznanie wśród miłośników elektroniki, wypuszczając na rynek flagowce opatrzone numerem S10. Dla wielu te smartfony okazały się wyborem kompletnym, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze funkcje, będąc przy tym niezwykle eleganckim urządzeniem. Z równie wielkim entuzjazmem powitano wersję Lite tego telefonu. Jest ona nie tylko tańsza, ale przede wszystkim nieco mniejsza, dzięki czemu mieści się w dłoni każdego. Dlatego też wśród wielu osób panuje przeświadczenie, że to właśnie S10 Lite jest najbardziej eleganckim i gustownym smartfonem. My się z tym w żaden sposób nie kłócimy – Galaxy S10 Lite jest przepiękny, a może być jeszcze lepszy – wystarczy odpowiednie etui!

Do tej pory producenci etui oraz case'ów nie rozpieszczali konsumentów. Po jednej stronie barykady stały naprawdę ładne egzemplarze, które nie zapewniały wystarczającej ochrony, a po drugiej etui, które w znacznym stopniu poprawiało wytrzymałość urządzenia. Problem w tym, że takie etui zamienia telefon w małą i nieporęczną cegiełkę, która nijak miała się do eleganckiej i smukłej bryły, do której byłeś przyzwyczajony. Czy można znaleźć kompromis? Jak się okazuje, można. Mało tego, propozycja, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, pod wieloma względami jest po prostu idealna.

Wybierz nowe etui drewniane – Samsung S10 Lite wygląda w nim nieziemsko!

Drewniane etui łączy w sobie przyjemną dla oka estetykę oraz ogromną wytrzymałość, która zapewnia dodatkową ochronę dla Twojego urządzenia. Bazą dla drewna jest niezwykle odporny i twardy poliwęglan. Pewny chwyt zapewnia natomiast silikon TPU. Do tego dochodzą jeszcze odpowiednie tłoczenia na przyciski oraz wygodny dostęp do wszystkich portów i gniazd. Całość sprawia wrażenie przemyślanej i starannie zaprojektowanej konstrukcji i nie da się ukryć, że tak właśnie jest. Całość jest lekka, w żaden sposób nie pogrubia eleganckiego i smukłego telefonu. Krawędzie zostały podniesione, by ochronić ekran przed porysowaniem. Mimo to etui dalej jest kompatybilne z każdym szkłem ochronny. Dopełnieniem jest natomiast kompatybilność z ładowaniem indukcyjnym. Czego chcieć więcej?

Cóż, chociażby designu, który wyraźnie odznaczy się w tłumie! Właśnie to gwarantuje Ci drewno. Plecki są po prostu obłędne i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Przygotowaliśmy dla Ciebie najróżniejsze motywy, które często nawiązują do konkretnych kultur, scenerii lub cech charakterystycznych. Dzięki temu dobranie odpowiednich wariantów jest proste i przyjemne. Taka różnorodność ma jeszcze jeden atut – można tutaj znaleźć drewniane etui, które świetnie sprawdzi się w roli prezentu. Jesteśmy przekonani, że nikt nie spodziewa się takiego podarunku! Dzięki temu na pewno zabłyśniesz.

, 06.10.2020, 10:07

Super wygląda kupione przeze mnie etui drewniane Samsung S10 Lite! Nie spodziewałam się aż takiej jakości :)


, 22.10.2020, 14:53

Drewniane etui Galaxy S10 Lite uratowało mój telefon ze szponów paskudnej gumowej obudowy. Teraz nie jest mi wstyd go nikomu pokazać, wręcz jestem dumny.


, 29.11.2021, 08:53

Finalnie znalazłam obudowę dla Galaxy S10 Lite - etui drewniane wygląda zjawiskowo, jest solidne i leciutkie. Świetna sprawa!Ładowanie danych ...