Drewniane etui Galaxy Note 9

Cechy prezentu

Drewniane etui Galaxy Note 9 może skutecznie osłonić każdy telefon w danym modelu. Takie pokrowce są praktyczne, trwałe, naturalne i estetyczne. Do ich produkcji stosuje się różne rodzaje drewna. Każde drewniane etui na Galaxy różni się od pozostałych ze względu na wyjątkowość każdego używanego kawałka drewna. Takie osłony są trwałe i mogą wytrzymać typowy upadek z wysokości, czy uszkodzenia wynikające z zarysowania powierzchni.

Drewniane etui Galaxy Note 9 – wyróżnij się

Drewnianym etui Galaxy Note 9 możesz łatwo wyróżnić się wśród tłumu. Pokrowiec na telefon powinien odzwierciedlać to, kim jesteś. Tego typu pokrowce wyróżniają się wśród plastikowych czy skórzanych okładek. Dodatkową zaletą jest fakt, że tego typu pokrowce są niezwykle lekkie. Są zaprojektowane tak, aby były minimalistyczne, a jednocześnie zapewniają ochronę, której potrzebujesz, i wyjątkowość, której potrzebujesz. W odróżnieniu od ich plastikowych odpowiedników - starzejące się drewno, nabiera charakteru i staję się tylko bardziej eleganckie.

, 01.10.2020, 08:03

Przepiękne jest to drewniane etui Galaxy Note 9, które wybrałam :) Zastanawiam się, czy kupić takie też dla narzeczonego.


, 21.10.2020, 14:44

Na etui drewniane Samsung Note 9 trafiłam przez przypadek, wpisując w wyszukiwarkę nazwę mojego telefonu. Wasz produkt tak zaciekawił, że nie mogłam się oprzeć i w końcu mam! Jest piękne!


, 16.03.2021, 10:36

Znalazłam coś specjalnego na swojego Galaxy Note 9 - etui drewniane z silikonowymi bokami w designerski sposób ochrania mój telefon, nie wiedziałam, że drewno może być tak fascynujące.Ładowanie danych ...