Drewniane etui Galaxy Note 8

Cechy prezentu

Drewniane etui Galaxy Note 8 możemy skutecznie ochronić każdy telefon tego typu. To specjalna okładka gdzie znajdują się wycięcia na klawisze funkcyjne i inne elementy technologiczne telefonu komórkowego: obiektyw aparatu; ogniska; złącze łączące. Drewno jest przyjemne w dotyku – głównie dzięki starannej obróbce. Podczas produkcji stosuje się dokładne szlifowanie kilkoma środkami ściernymi. Rezultatem jest gładka powierzchnia, która wygodnie leży w dłoni i nie ślizga się pod palcami użytkownika.

Drewniane etui Galaxy Note 8 – wygodne i trwałe

Drewnianego etui Galaxy Note 8 możemy użyć do skutecznej ochrony telefonu. Kolejną zaletą pokrowca jest jego niestandardowy design. Skutecznie chroni telefon przed zarysowaniami, odpryskami i innymi uszkodzeniami. To pełna - ochrona korpusu smartfona ze wszystkich stron przed wpływami zewnętrznymi. Osłony drewniane, są też uznawane za ekologiczne, ekstrawaganckie i trwałe. Nie zawierają też szkodliwych substancji i doskonale nadają się do telefonów każdego typu.

, 01.10.2020, 08:03

Jakiś czas temu kupiłam telefon Galaxy Note 8 - etui drewniane, które wybrałam, jest naprawdę śliczne.


, 22.10.2020, 14:53

Etui drewniane Samsung Note 8 jest stworzone dla mnie! Uwielbiam drewniane przedmioty, a pomysł na obudowę do telefonu z tego surowca jest genialny! :)


, 29.11.2021, 08:51

Drewniane etui Galaxy Note 8 to był mój najlepszy wybór kiedykolwiek, jeśli mamy na myśli wybór obudowy na telefon. Jest ładne, solidne, i świetnie współgra z telefonem.Ładowanie danych ...