Drewniane etui Galaxy Note 5

Cechy prezentu

Drewniane etui na Galaxy Note 5 możemy użyć do solidnej ochrony swojego telefonu. Najnowsza generacja smartfonów wymaga specjalnej ochrony, ponieważ wszelkiego rodzaju uszkodzenie topowego Galaxy Note 5 lub innego urządzenia mobilnego może być dość kosztowne. Nie pozwól, aby twój smartfon pękł lub zepsuł się pod wpływem czynników mechanicznych - wybierz drewnianą obudowę, która oprócz ochrony twojego urządzenia i zwiększenia jego trwałości będzie również szykowną ozdobą.

Drewniane etui Galaxy Note 5 – dla wymagających klientów

Drewniane etui na Galaxy Note 5 używają najbardziej wymagający klienci. W naszej ofercie znajdziesz etui na telefony z naturalnego drewna. Każde etui jest ręcznie polerowane, aby uzyskać piękny połysk drewna. Naturalne pochodzenie materiału gwarantuje niepowtarzalne usłojenie i kolorystykę. Wśród zalet tego typu obudów należy wymienić ciekawy i niepowtarzalny design, przystępny montaż, zwiększoną ochronę przed uszkodzeniami oraz oczywiście ekologiczne wykonanie. Nasze drewniane etui  są niepozorne, lekkie i nie powodują, że telefon jest zauważalnie grubszy.

, 21.10.2020, 14:44

Zawsze bałem się o swojego Galaxy Note 5 - etui drewniane spowodowało, że całkowicie przestałem! Jest stylowe i eleganckie, a mojemu telefonowi nic już nie grozi. Dzięki!


, 10.11.2020, 11:36

Kupiłam od Was drewniane etui Galaxy Note 5, jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Moja siostra cały czas mi go zazdrości, chyba wiem, co kupię jej na urodziny :).


, 29.11.2021, 08:52

Etui drewniane Samsung Note 5 wygląda kozacko w połączeniu z moim smartfonem. Czuć, że to solidny materiał, a ja jestem bardzo zadowolona!Ładowanie danych ...