Drewniane etui Galaxy Note 4

Cechy prezentu

Drewniane etui na Galaxy Note 4 możesz użyć, kiedy chcesz zadbać o bezpieczeństwo telefonu, a jednocześnie oczekujesz, że etui będzie eleganckie i ekologiczne. Pokrowce dostępne w różnych wzorach skutecznie zminimalizują ryzyko pęknięcia ekranu, a jednocześnie nadadzą urządzeniu stylowy i oryginalny wygląd. To gwarancja, że twój najnowszy smartfon będzie bezpieczny - nawet po upadku z wysokości.

Drewniane etui Galaxy Note 4 – duży wybór eleganckich ozdób

Drewnianego etui na Galaxy Note 4 używają jednakowo młodzi i jak i starsi użytkownicy smartfonów. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór pokrowców na telefony komórkowe. Są one idealne do zwrócenia większej uwagi na smartfon. Oprócz czysto wizualnych zalet, jakie przynosi taka ekskluzywna obudowa telefonu komórkowego, nie można ich oczywiście zaniedbać. Etui świetnie nadają się również do przenoszenia i chronią smartfon przed upadkiem z wysokości. Jeśli więc szukasz nieco bardziej nietypowego pokrowca na telefon komórkowy, który również świetnie wygląda, zdecydowanie powinieneś rozważyć pokrowce wykonane z drewna. Twój Galaxy Note 4 na pewno będzie dobrze chroniony.

, 01.10.2020, 08:05

Ale jestem zadowolona! To etui drewniane Samsung Note 4 wygląda po prostu PRZEPIĘKNIE!


, 21.10.2020, 14:44

Jestem zachwycona, jak pięknie prezentuje się mój Galaxy Note 4 - etui drewniane stoi za tym wszystkim. Jestem bardzo zadowolona z jego kupna. Serdecznie polecam!


, 29.11.2021, 08:52

Drewniane etui Galaxy Note 4 to strzał w 10 jest piękne i zrobione z drewna, co nadaje mu unikatowy charakter. Muszę mieć jeszcze jedno podobne! :)Ładowanie danych ...